Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

παυλε,

θα μπορουσε το ενα θεμα να "κλεισει" ωστε να στελνονται στο "αλλο" τα μηνυματα?...

πραγματι εχουμε χασει τον μπουσουλα..

 

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 ώρες πριν, georgegaleos said:

Υποθέτω γενικότερα ότι:

Αν έχει ακολουθηθεί διαδικασία Α μπορεί ο ωφελούμενος να δει την αίτησή (με τους κωδικούς του taxis).

Αν έχει ακολουθηθεί διαδικασία Β:

--- δεν μπορεί ο ωφελούμενος να δει την αίτησή (με τους κωδικούς του taxis).

-- ο πάροχος  μπορεί (με τους δικούς του κωδικούς taxis) και να την αποστείλει στον ωφελούμενο για το αρχείο του.

--- επίσης μπορεί ο πάροχος (με τους δικούς του κωδικούς taxis) να δει επιπλέον και την αίτηση του ωφελούμενου της διαδικασίας Α

 

Εχω κανει τη διαδικασι Β με την Ελληνοαμερικανικη Ενωση.  Μου εστειλαν κωδικους για να μπω στο  edimitra. Ρωτησα για την αιτηση και ελαβα την παρακατω απαντηση:

  • "Αν χρειάζεστε για προσωπικούς λόγους τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης που καταχωρήθηκε στην Εργάνη μετά την εξουσιοδότησή σας, παρότι δεν προβλέπεται η αποστολή του σε κάθε ωφελούμενο γιατί δεν μπορεί να κάνει κάτι αυτόνομα με αυτόν τον αριθμό, θα πρέπει να περιμένετε έως τις 20 Απριλίου που ολοκληρώνεται η καταχώριση όλων των αιτήσεων. Αυτήν τη στιγμή λόγω φόρτου εργασίας δεν είναι εφικτό να εξυπηρετήσουμε άμεσα τέτοια αιτήματα."

Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, RiRiIII said:

 

Εχω κανει τη διαδικασι Β με την Ελληνοαμερικανικη Ενωση.  Μου εστειλαν κωδικους για να μπω στο  edimitra. Ρωτησα για την αιτηση και ελαβα την παρακατω απαντηση:

  • "Αν χρειάζεστε για προσωπικούς λόγους τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης που καταχωρήθηκε στην Εργάνη μετά την εξουσιοδότησή σας, παρότι δεν προβλέπεται η αποστολή του σε κάθε ωφελούμενο γιατί δεν μπορεί να κάνει κάτι αυτόνομα με αυτόν τον αριθμό, θα πρέπει να περιμένετε έως τις 20 Απριλίου που ολοκληρώνεται η καταχώριση όλων των αιτήσεων. Αυτήν τη στιγμή λόγω φόρτου εργασίας δεν είναι εφικτό να εξυπηρετήσουμε άμεσα τέτοια αιτήματα."

     

Άρα μας εδωσαν απλά κωδικούς για να μην γκρινιάζουμε;

Επίσης το https://iclasscloud.com είναι για κλάματα. Παρακολουθώ ολόκληρες ενότητες κ φαίνονται το σύστημα δεν το βλέπει

Σε κανά 2 μέρες θα τους κάνω reporting σε ΥΕΚΑ και 1520,  Συνήγορο του πολίτη κλπ

Edited by aware
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, ileve said:

Η πλατφόρμα στο Εργάνη δουλεύει, γιατί μπαίνω με τους κωδικούς του taxis και δεν μου βγάζει τίποτα η σελίδα.

Λειτουργεί κανονικά . Δοκίμασε με άλλο browser.

Edited by venezia
Διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

To elearningclass.gr από την πρώτη μέρα λειτουργούσε με διακοπές. Από χθες το βράδυ δεν μπορούσες να μπεις καθόλου μέσα. Κάποια στιγμή έβγαλαν μία καρτέλα που έλεγε ότι κάνουν εργασίες συντήρησης στο σύστημά τους. Σήμερα το πρωί 14/4/20 ξεκίνησε να δουλεύει κάπως καλά αλλά τώρα (14/4/2020) και ώρα 11,26 κολλάει πάλι. Τις 100 ώρες τις βλέπω 400 στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.