Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πήρα πάλι τηλέφωνο στην υπεύθυνη για το πρόγραμμα και μου είπε ότι και χθες.Να στείλω δηλαδή κάποιο email σε κάποια διεύθυνση που μου έδωσε.

Τις είπα ότι και χθες μου είπε τα ίδια. Κατάλαβε από τον τόνο της φωνής μου ότι ήμουν λίγο εκνευρισμένος και έγινε πιο διαλλακτική.

Μου είπε ότι και αυτή επικοινωνούν με την πλατφόρμα γιατί δεν είναι δική τους και τους είπαν ότι υπάρχει λέει μεγάλος αριθμός ατόμων που μπαίνουν στο σύστημα.

Κάνουν λέει κάποιες εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης στο σύστημά τους και να κάνουμε λέει λίγη υπομονή.

Δεν μπαίνουν μόνο μηχανικοί λέει. Μπαίνουν και δικηγόροι γιατροί και άλλοι. 

Θα πήξουμε στη μόρφωση όλοι.....

Link to comment
Share on other sites

Αφού η προθεσμία είναι 30/4, θα το αφησω για μετά το Πάσχα

Έχει πολλά προβλήματα (δεν βλέπει την πρόοδο κλπ) κ αυτοί οι γελοίοι θα μπορούσαν να ορίσουν χρονικά παράθυρα βάσει ΑΦΜ κλπ

Κράτος χαβαλέ

Edited by aware
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, aware said:

Αφού η προθεσμία είναι 30/4, θα το αφησω για μετά το Πάσχα

Έχει πολλά προβλήματα (δεν βλέπει την πρόοδο κλπ) κ αυτοί οι γελοίοι θα μπορούσαν να ορίσουν χρονικά παράθυρα βάσει ΑΦΜ κλπ

Κράτος χαβαλέ

Αν το αφήσεις για μετά το Πάσχα θα πρέπει να κάθεσαι 10 ώρες την ημέρα για να συμπληρώσεις τις εκατό ώρες μέχρι τις 30/4/2020.

Link to comment
Share on other sites

44 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Αν το αφήσεις για μετά το Πάσχα θα πρέπει να κάθεσαι 10 ώρες την ημέρα για να συμπληρώσεις τις εκατό ώρες μέχρι τις 30/4/2020.

Δεν νομίζω... αλλά προφανώς ο χρόνος θα δείξει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω στείλει από την Πέμπτη τα έγγραφα για τη διαδικασία Α στο masterKEK και ακόμα δεν έχω πάρει κωδικούς. Με διαβεβαίωσαν χθες τηλεφωνικά ότι θα τους λάμβανα μέσα στη μέρα, αλλά πάλι δεν έλαβα τίποτα, οπότε καλύτερα να το αποφύγετε, πρέπει να έχουν τεράστιο φόρτο...

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλημέρα .

  Για όποιον παρακολουθεί την  ενότητα 6 SMART BUILDINGS

θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε μηνύματα για ενημέρωση ?

 

Link to comment
Share on other sites

32 λεπτά πριν, s2117 said:

Εγώ πάντως έχω στείλει από την Πέμπτη τα έγγραφα για τη διαδικασία Α στο masterKEK και ακόμα δεν έχω πάρει κωδικούς. Με διαβεβαίωσαν χθες τηλεφωνικά ότι θα τους λάμβανα μέσα στη μέρα, αλλά πάλι δεν έλαβα τίποτα, οπότε καλύτερα να το αποφύγετε, πρέπει να έχουν τεράστιο φόρτο...

Μην αγχώνεσαι , τα ίδια. Από την Παρασκευή  έχω στείλει το email με το έγγραφο, χθες άλλο email (και στο δεύτερο email , γιατί άλλαξαν email)  και σήμερα τηλέφωνο.

Μετά από μισή ώρα αναμονή , πήρα την απάντηση ότι μέχρι αύριο θα έχουν στείλει κωδικούς... Να φανταστείς ότι κάναμε αίτηση με τον Α τρόπο !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

27 λεπτά πριν, venezia said:

Συνάδελφοι καλημέρα .

  Για όποιον παρακολουθεί την  ενότητα 6 SMART BUILDINGS

θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε μηνύματα για ενημέρωση ?

Και δεν ανοίγεις ένα καινούριο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.