Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

2 ώρες πριν, nikolakis74 said:

συναδελφοι καμια καλη προταση σε π.μ. για κεκ???? ευχαριστω!!!

Έστειλα την Τρίτη και ήρθε αμέσως αυτοματοποιημένη απάντηση. Την Πέμπτη μου έστειλαν mail και με ενημέρωναν ότι ο φάκελος μου ήταν πλήρης. Το Σάββατο αργά το βράδυ μου έστειλαν κωδικούς. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Έστειλα την Τρίτη και ήρθε αμέσως αυτοματοποιημένη απάντηση. Την Πέμπτη μου έστειλαν mail και με ενημέρωναν ότι ο φάκελος μου ήταν πλήρης. Το Σάββατο αργά το βράδυ μου έστειλαν κωδικούς. 

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, tettris said:

Πάνω σε αυτά που συζητάμε εντόπισα ένα άρθρο, που χωρίς να εξετάσω από ποια εφημερίδα προέρχεται, φαίνεται αρκετά αναλυτικό και εμπεριστατωμένο. Δεν ξέρω αν ανέβασε και κάποιος άλλος συνάδελφος αντίστοιχο σύνδεσμο. Μπορεί να μην εξετάζει το τεχνικό κομμάτι της διαδικασίας και μπορεί να συνηγορεί στην κατηγορία "γκρίνια" για τα τεκταινόμενα της εποχής, αλλά η πληροφορίες του, αν είναι αληθείς είναι πιο σοβαρές. Και ως τέτοιες θα έπρεπε να αντιμετωπιστούν. Όχι γιατί θα μπορούσαμε να ζητιανέψουμε κανένα ευρώ παραπάνω, αλλά γιατί θα πρέπει να αναλογιστούμε τις επιπτώσεις τέτοιων πρακτικών σε έμμεσο έστω χρόνο ή τα εναλλακτικά οφέλη που άμεσα χάσαμε την ευκαιρία να απολαύσουμε...

Το μεγάλο κόλπο με το 600αρι των επιστημόνων – «Πάρτι» εκατομμυρίων με εταιρίες-φαντάσματα και ξεχασμένες ΜΚΟ

ενδιαφέρον άρθρο. αυτές οι ΜΚΟ πρέπει να είναι τρελή μπίσνα τελικά

και κάτσε εσύ μαλάκα Μηχανικέ να κόπτεσαι για το επίπεδο επιστημονικής σου κατάρτισης...

Link to comment
Share on other sites

This site can’t be reached

iclasscloud.com took too long to respond.
Try:

Checking the connection
Checking the proxy and the firewall
Running Windows Network Diagnostics
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

 

Μπας Κλας το iclass!

Edited by aware
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tettris said:

+1 tettris  . Ειλικρινά αισθάνθηκα μ@κ@κ@ς διαβάζοντας το άρθρο . Χρησιμοποιηθήκαμε ως πιονάκια για να τα τσεπώσουν πάλι οι υμέτεροι 😠.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μη παίρνουμε και κάθε άρθρο ως αυταπόδεικτη αλήθεια. Ο εκδότης φαίνεται να είναι η Δημοκρατία. Η ύπαρξή της ήταν ανέκαθεν η αντιπολίτευση στη νδ για να μαζεύει δεξιές ψήφους.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, curzondax said:

Καλά μη παίρνουμε και κάθε άρθρο ως αυταπόδεικτη αλήθεια. Ο εκδότης φαίνεται να είναι η Δημοκρατία. Η ύπαρξή της ήταν ανέκαθεν η αντιπολίτευση στη νδ για να μαζεύει δεξιές ψήφους.

σύμφωνοι. το αρχείο από το διαύγεια με τις 7 εταιρείες που στην πορεία είναι 6 κυκλοφόρησε κι εδώ στο φόρουμ. επιπλέον το να μιλάς με ονόματα, όπως και να το κάνουμε είναι πάντα κάτι...

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

σύμφωνοι. το αρχείο από το διαύγεια με τις 7 εταιρείες που στην πορεία είναι 6 κυκλοφόρησε κι εδώ στο φόρουμ. επιπλέον το να μιλάς με ονόματα, όπως και να το κάνουμε είναι πάντα κάτι...

Το ότι είχε κυκλοφορήσει για τις 6 γνωστό . Το άγνωστο ήταν τα ποσά που μοιράζονται .

Link to comment
Share on other sites

Στο άρθρο εδώ διαβάζουμε τα εξής:

...όπως για παράδειγμα της εταιρίας «Δήμητρα Εκπαιδευτική Συμβουλευτική Α.Ε.» του Νίκου Πιτσούλη. Ο εν λόγω επιχειρηματίας, μάλιστα, ο οποίος δραστηριοποιείται στη Λάρισα, έχει απασχολήσει κατά το παρελθόν τα μέσα ενημέρωσης για κατασπατάληση δημοσίου χρήματος, μέσω μιας σειράς ΜΚΟ -με απίθανες δράσεις- που είχε δημιουργήσει. (σ.σ. όπως για εκπαίδευση Ινδιάνων στον οικοτουρισμό). Οι καιροί φαίνεται πως δεν είναι για όλους… χαλεποί!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, s2117 said:

Δεν αγχώνομαι (ακόμα) , θεωρώ ότι επειδή είναι σοβαρό ΚΕΚ, ξέρουν τη δουλειά τους και δεν παίζει να χάσουν ούτε έναν πελάτη.. Το είπα κυρίως για όποιον δεν έχει κάνει ακόμα αίτηση , να προτιμήσει κάποιο άλλο..Αναμένουμε λοιπόν και αν ως αύριο δεν έχουμε τίποτα, το κουβαδάκι μας και σε άλλη παραλία..

Έλα έστειλαν και τους κωδικούς !!!! Θα τα δω αύριο γιατί βαριέμαι τώρα. Είναι στην https://iclass.gr/ εύχομαι να μην έχει θέματα !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.