Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ από την Κυριακή έχω την ενεργοποίηση και τίποτα μέχρι στιγμής . Και απ ότι βλέπω είμαστε αρκετοί ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστειλα τα χαρτιά στο ΚΕΚ από την πρώτη ημέρα. Στις 14/4 το πρωί μου είπαν ότι έχει ενεργοποιηθεί το voucher και μου έδωσαν τον αριθμό του. Επίσης μου έδωσαν username και password για να μπω στην πλατφόρμα, στην οποία μπήκα στις 15/4. Παρόλα αυτά χρήματα δεν έχουν μπει ακόμα στο λογαριασμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος συνάδελφος να ανεβάσει την εικόνα του από την  παρακάτω αναζήτηση , γιατί έχω την εντύπωση ότι ενώ έχω πάρει κωδικούς και παρακολουθώ το σεμινάριο , η φόρμα μου βγάζει προσωρινή δήλωση ΚΑΥΑΣ . Ευχαριστώ .

image.thumb.png.554c39bfb0bab3c5b18ad8d72ac6f31e.png

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, ted78 said:

Αυτό στο βγάζει από τους δικούς σου κωδικούς, του taxisnet, στην εργάνη, ή στο έστειλε το κεκ;

Με τους δικούς μου κωδικούς , αναζητώντας τη δήλωση μου από τον Πάροχο . ( Βλ. 1η γραμμή αναζήτησης στην φόρμα )

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Εμένα δε μου βγάζει τίποτα, είχα ακολουθήσει διαδικασία Α, αλλά δεν παίζει κάποιο ρόλο, αν είχε ενεργοποιηθεί το voucher θα έπρεπε να φαίνομαι.

Κάποιος που πληρώθηκε σήμερα, μπορεί να μας στείλει ένα print screen, με σβησμένα τα στοιχεία του, από την εργάνη;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.