Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Arche said:

Το ίδιο Τερυ, γράφτηκα την Κυριακή πριν την περασμένη εβδομάδα και όταν γράφτηκα ενημέρωνε ότι ως 30/4 πρέπει να έχω περαιώσει, τώρα κάτι λέγεται για παράταση βέβαια

Έχει πάρει παράταση μέχρι 31/5.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, Nikos1987 said:

Έχει πάρει παράταση μέχρι 31/5.

Μπορεί κάποιος να μας παραπέμψει στην επίσημη ανακοίνωση;

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 λεπτά πριν, aware said:

Μπορεί κάποιος να μας παραπέμψει στην επίσημη ανακοίνωση;

 

 

https://www.lawspot.gr/nomika-nea/voucher-600-eyro-paratasi-gia-aitiseis-kai-oloklirosi-parakoloythisis

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως προσπαθώ να κάνω αίτηση από εχθές με τη Διαδικασία Α και το σύστημα δεν μου ανοίγει επιλογή για να προχωρήσω τη δήλωση.

Link to comment
Share on other sites

Σενάριο για Παπαδοπούλου - Αθερίδη...

Δεν δουλεύουν οι πλατφόρμες. Αλλάζουν από μόνα τους τα ποσοστά ολοκλήρωησης. Δεν απαντά κανείς σε εμαιλ. Δεν είναι σίγουρο μέχρι πότε ΠΡΕΠΕΙ να ολοκληρώσουμε την παρακολούθηση (η ανακοίνωση για 31/5 ΔΕΝ αναφέρει ξεκάθαρα για παρακολούθηση). Και ποντάρω ότι ως δια μαγείας όλα θα ολοκληρωθούν για να τσεπώσουν τα ΚΕΚ το παραδάκι. 

Edited by aware
Link to comment
Share on other sites

Πριν από καμιά ώρα ολοκλήρωσα την παρακολούθηση όλων των ενοτήτων. Συνολικά συμπλήρωσα 30 ώρες και κάτι λεπτά. Τηλεφωνώ στο τηλέφωνο που δίνει η πλατφόρμα για δω τι γίνεται από εδώ και πέρα. Δεν το σηκώνει κανείς. Τυχαία πρόσεξα ότι χαζεύοντας την πρώτη ενότητα που αναφέρεται σε οδηγίες για το κορονοϊό ο χρόνος μελέτης μου αυξάνεται. Οπότε........  

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Στο site elearning.yeka.gr που είχαμε κάνει αρχικά την αίτηση (όσοι επέλεξαν Διαδικασία Α), στο πεδίο  "Αναζήτηση Δηλώσεων ΚΑΥΑΣ Ωφελούμενου από Πάροχο Τηλεκατάρτισης (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α και Β)" σας εμφανίζει την δήλωση που έχει υποβάλλει το ΚΕΚ? Γιατί εμένα μου βγάζει ότι δεν βρέθηκαν αποτελέσματα ενώ έχω λάβει το τυποποιημένο email με τους κωδικούς από 16/4. 🙄

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, acp said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Στο site elearning.yeka.gr που είχαμε κάνει αρχικά την αίτηση (όσοι επέλεξαν Διαδικασία Α), στο πεδίο  "Αναζήτηση Δηλώσεων ΚΑΥΑΣ Ωφελούμενου από Πάροχο Τηλεκατάρτισης (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α και Β)" σας εμφανίζει την δήλωση που έχει υποβάλλει το ΚΕΚ? Γιατί εμένα μου βγάζει ότι δεν βρέθηκαν αποτελέσματα ενώ έχω λάβει το τυποποιημένο email με τους κωδικούς από 16/4. 🙄

Χριστός Ανέστη

Έκανες την παρακάτω διαδικασία ? ( κατά σειρά οι κόκκινες επιλογές και στο τέλος με επιλογή σου εμφανίζει την κατάσταση της αίτησης σου )

image.png.5cd31e1a18618f5825e1f52aaac39474.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, terry said:

Στις πληροφορίες που μου έστειλαν από το ΚΕΚ αναφέρει ότι

Ισχύει και για κάποιον άλλον?

Προφανώς οι ώρες που θέλουν δε βγαίνουν σε 15 μέρες.

Από το ΚΕΚ μου είπαν ότι έχει πάρει παράταση μέχρι 31/05/20 και ότι οι ώρες θα πιστοποιηθούν από την εταιρεία που διαχειρίζεται την πλατφόρμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.