Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

Δεν είναι απαραίτητο να ολοκληρωθούν οι 67 ώρες για την απόδοση των 200 ευρώ, απλά να τικαριστούν οι υποενότητες του κάθε μαθήματος. Άντε βγάλε άκρη μετά.

image.thumb.png.b979b38cf09d78475e9fcb60787dd1ec.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, ekechagi said:

Δεν είναι απαραίτητο να ολοκληρωθούν οι 67 ώρες για την απόδοση των 200 ευρώ, απλά να τικαριστούν οι υποενότητες του κάθε μαθήματος. Άντε βγάλε άκρη μετά.

image.thumb.png.b979b38cf09d78475e9fcb60787dd1ec.png

στο iclass ΔΕΝ κάνει τικ που να χτυπιέσαι... 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον (iclass) εξαρτάται από το αντικείμενο που έχει επιλεχθεί. Σε 'μένα (Νο8) το έχω παρακολουθήσει όλο κανονικά και έχει τικ σε όλες τις ενότητες πλην δύο, το οποίο το γνωρίζουν.

Αλλά όπως έχω ήδη γράψει (τόσο από την iclass όσο και από το ΚΕΚ) δεν ενδιαφέρει αν είναι τικαρισμένες οι ενότητες αλλά ο χρόνος που καταγράφει το σύστημά τους είτε είσαι εντός των ενοτήτων και παρακολουθείς είτε εκτός αλλά μέσα στο αντικείμενο.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, georgegaleos said:

Μάλλον (iclass) εξαρτάται από το αντικείμενο που έχει επιλεχθεί. Σε 'μένα (Νο8) το έχω παρακολουθήσει όλο κανονικά και έχει τικ σε όλες τις ενότητες πλην δύο, το οποίο το γνωρίζουν.

Αλλά όπως έχω ήδη γράψει (τόσο από την iclass όσο και από το ΚΕΚ) δεν ενδιαφέρει αν είναι τικαρισμένες οι ενότητες αλλά ο χρόνος που καταγράφει το σύστημά τους είτε είσαι εντός των ενοτήτων και παρακολουθείς είτε εκτός αλλά μέσα στο αντικείμενο.

Πριν από λίγο μου έστειλαν το παρακάτω email.

Screenshot_1.png

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Πριν από λίγο μου έστειλαν το παρακάτω email.

Screenshot_1.png

Δεν ξέρουν να χρησιμοποιήσουν τη λέξη καταρχάς οπότε με τον τρόπο που τα γράφουν το μήνυμά τους είχε ως κύριο σκοπό να πουν χρόνια πολλά :mrgreen:

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, curzondax said:

Δεν ξέρουν να χρησιμοποιήσουν τη λέξη καταρχάς οπότε με τον τρόπο που τα γράφουν το μήνυμά τους είχε ως κύριο σκοπό να πουν χρόνια πολλά :mrgreen:

Για να είμαι ειλικρινής δεν το είχα σκεφτεί ποτέ. Το έψαξα όμως και βρήκα ότι έχεις απόλυτο δίκαιο. 

https://www.loutraki365.gr/blog/post/omileite-ellinika-katarhin-kat-arhin-i-katarhas-kat-arhas

Εδώ και το τεκμήριο :)

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, steve aris said:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Κλαιωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Το καταρχήν, μπορεί να χρησιμοποιηθεί με την έννοια του καταρχάς, αλλά όχι το αντίστροφο. Δεν είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.