Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

Εγώ θα περιμένω λίγο. Όσοι είμαστε άσχετοι με το θέμα καλό είναι να το ερευνήσουμε ώστε να μην προωθούμε αεριτζήδες κατά λάθος. Και τη δευτέρα να κάνεις αίτηση νωρίς είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

22 λεπτά πριν, curzondax said:

Εγώ θα περιμένω λίγο. Όσοι είμαστε άσχετοι με το θέμα καλό είναι να το ερευνήσουμε ώστε να μην προωθούμε αεριτζήδες κατά λάθος. Και τη δευτέρα να κάνεις αίτηση νωρίς είναι.

Όσο το καθυστερείς τόσο πιο αργά θα λάβεις την επιδότηση στάνταρ αυτό 

Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Όσο το καθυστερείς τόσο πιο αργά θα λάβεις την επιδότηση στάνταρ αυτό 

Θεωρώ την επικινδυνότητα μικρή (εκτός και αν κάποιος έχει ανάγκη τα χρήματα εντός ωρών). Τα χρήματα είναι υποχρεωμένοι να τα δώσουν. Οι ηλεκτρονικές πλατφόρμες είναι σχεδόν αδύνατο να μην δέχονται απεριόριστους (με τα δεδομένα της Ελλάδας) χρήστες.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα να μην τα δώσουν απλά λέω ότι ανάλογα και τις ανάγκες του καθενός, όσο νωρίτερα τόσο καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

ο πάροχός μου, λέει ότι δε μπορεί να αναρτήσει  τον ΚΑΥΑΣ του ωφελούμενου αν δεν έχει κωδικούς από Ο.Σ.Τ.Κ. που καθυστερεί, ρίχνει δηλαδή το φταίξιμο της καθυστέρησης στον μεγάλο.... έχετε ακούσει κατι παρόμοιο?

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, stayros said:

Αλλά τι σου λέω τώρα για προσφορά και ζήτηση. Δύσκολα πράγματα, δε τα διδάσκουν στο κόμμα αυτά....

Παίρνοντας άδεια απ το Κόμμα (εμείς το γράφουμε με Κ) λοιπόν έστειλα κι εγώ την αίτηση μου και την προώθησα στο ΚΕΚ! 
Για το πρώτο σκέλος της παραπάνω παράθεσης ας μη τοποθετηθώ!

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν, spafent said:

ο πάροχός μου, λέει ότι δε μπορεί να αναρτήσει  τον ΚΑΥΑΣ του ωφελούμενου αν δεν έχει κωδικούς από Ο.Σ.Τ.Κ. που καθυστερεί, ρίχνει δηλαδή το φταίξιμο της καθυστέρησης στον μεγάλο.... έχετε ακούσει κατι παρόμοιο?

τελικά ότι νάναι μου λέγανε μετά από πίεση μου στείλανε την ανάρτηση του ΚΑΥΑΣ που σημαίνει ότι άμεσα παίρνω τα 400 και θα μου στείλουν και κωδικούς για το μάθημα.

ΠΙΕΣΤΕ να κάνουν την ανάρτηση άμεσα ....

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, spafent said:

τελικά ότι νάναι μου λέγανε μετά από πίεση μου στείλανε την ανάρτηση του ΚΑΥΑΣ που σημαίνει ότι άμεσα παίρνω τα 400 και θα μου στείλουν και κωδικούς για το μάθημα.

ΠΙΕΣΤΕ να κάνουν την ανάρτηση άμεσα ....

Με Διαδικασία Α μπορούμε να την κάνουμε μόνοι μας?

Γιατί να πιέζουμε αλά Ελληνικά; Βαρέθηκα αυτά τα κόλπα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.