Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

17 λεπτά πριν, itiswhatitis said:

Η πρώτη ενότητα "Νέος Κορονοϊός (Covid-19)" γιατί δε δείχνει ολοκληρωμένη και παραμένει σε εξέλιξη αφότου το άνοιξα? Πάτησα και στα λινκ που έχει αλλά ακόμα τα ίδια. Κατάφερε κανείς να το ολοκληρώσει?! 

Αυτήν την ενότητα την είδα αλλά δεν νομίζω ότι περιλαμβάνεται στην εκπαιδευτική διαδικασία. Τώρα γιατί εμφανίζεται δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Αυτήν την ενότητα την είδα αλλά δεν νομίζω ότι περιλαμβάνεται στην εκπαιδευτική διαδικασία. Τώρα γιατί εμφανίζεται δεν ξέρω.

Αν πας στο προφίλ σου στα στατιστικά μαθήματος (ή κάτι τέτοιο) το έχει πάντως στη λίστα ενοτήτων και με αναφορά στο χρόνο παρακαλούθησης. Τεσπα δε νομίζω να είναι σημαντικό απλώς το αναφέρω...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, aware said:

Αν κάνουμε κλικ στο "επόμενο" πριν τελειώσει η χρονομπάρα τι γίνεται;

Πάει παρακάτω. Όταν όμως τελειώσεις την ενότητα δεν θεωρεί τελειωμένη την ανάγνωση και πρέπει να τα ξαναδιαβάσεις όλα από την αρχή.

7 ώρες πριν, spafent said:

το elearningclass τώρα που ξαναμπήκα τρέχει από μόνο του χωρίς κλικ συμβαίνει και σε σας!?

Όχι δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο. Ίσως να έκανες πολλά κλικ μαζεμένα και απλώς πάει μόνο του. Όχι για πολύ όμως.

Link to comment
Share on other sites

Στο e-dimitra γιατί τα ποσοστά παρακολούθησης είναι 0/100??

Ούτε χρόνο παρακολούθησης έχει όπως άλλες πλατφόρμες. Μόνο attempts.

Στην ολοκλήρωση μαθήματος κολλάει πάντα σε μένα

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, iks said:

Στο e-dimitra γιατί τα ποσοστά παρακολούθησης είναι 0/100??

Ούτε χρόνο παρακολούθησης έχει όπως άλλες πλατφόρμες. Μόνο attempts.

Στην ολοκλήρωση μαθήματος κολλάει πάντα σε μένα

Κάνε ένα τηλέφωνο στο ΙΕΚ που "γράφτηκες" μήπως σου δώσουν κάποια εξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,

Διάβασα την ΚΥΑ για τις πληρωμές. Οταν μιλάει για ενεργοποίηση εννοεί την εγγραφή απο το ΚΕΚ σε πλατφόρμα και την απόκτηση κωδικών ή 
την αίτηση στο εργάνη που μπορεί πχ να την έκανε κάποιος μόνος του (Διαδικασία Α).?

Link to comment
Share on other sites

23 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Πάει παρακάτω. Όταν όμως τελειώσεις την ενότητα δεν θεωρεί τελειωμένη την ανάγνωση και πρέπει να τα ξαναδιαβάσεις όλα από την αρχή.

Δεν νομίζω. Εμένα δείχνει πρόοδο αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορούσε να είναι περισσότερη αν περίμενα όλες οι χρονομπάρες να ολοκληρωθούν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.