Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

34 λεπτά πριν, pao.ang said:

Βγάλτο σε pdf το αρχείο και στείλτο στο ΚΕΚ που θέλεις.

παρόλο που γίνεται η διαδικασία Α ,  τα κεκ ζητούν με την αίτηση συμμετοχής και την ταυτότητα...

Edited by zulumpo
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτάκι κάτω αναφέρει:

"Έλαβα γνώση των όρων της Πρόσκλησης."

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω τους όρους της πρόσκλησης;

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ V
ΠΡΟΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Ε-MAIL ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΧΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΑΓΗΣ TRAININGVOUCHER
ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ: ««Ειδικό Πρόγραμμα Τηλεκατάρτισης με πιστοποίηση για επιστήμονες πληττόμενους από τον COVID-19 που εντάσσονται στους 6 βασικούς επιστημονικούς κλάδους της χώρας βάση ΚΑΔ οριζομένων από το Υπουργείο Οικονομικών» (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α)
Με το παρόν, σας ενημερώνω ότι έχω επιλέξει τον φορέα σας, προκειμένου να καταρτιστώ με την μέθοδο e-learning στο πλαίσιο της με αρ. 2/2020 Πρόσκλησης του Υπουργείου Εργασίας & Κοινωνικών Υποθέσεων (ΑΔΑ: …………… ).
Προς επιβεβαίωση, σας προωθώ συνημμένα την εκτύπωση του συστήματος με τα κάτωθι στοιχεία:
• Ο μοναδικός Κωδικός Αριθμός Υποβολής Αίτησης Συμμετοχής (ΚΑΥΑΣ).
• Τα στοιχεία επικοινωνίας.
• ΙΒΑΝ Λογαριασμού και Τράπεζας.
• Το επιθυμητό Αντικείμενο Κατάρτισης.
• Δήλωση ότι έλαβα γνώση ότι τα προσωπικά δεδομένα που υπέβαλα, θα τύχουν επεξεργασίας και αποθήκευσης αποκλειστικά και μόνο για τους σκοπούς της με αρ. 2/2020 Πρόσκλησης.
Με το παρόν, επιβεβαιώνω την ορθότητα των ανωτέρω στοιχείων και παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες σχετικά με την ενεργοποίηση του voucher και την έναρξη του Προγράμματος Κατάρτισης.

 

Στέλνεις τo pdf με το παραπάνω παράρτημα V και παίρνεις κωδικούς. Εγώ μπήκα. Όλα Κομπλέ....

 

Link to comment
Share on other sites

Στην πρόσκληση αναφέρει δυνατότητα εξετάσεων καθώς επίσης και έλεγχο για την σωστή εκτέλεση των μαθημάτων.

Δεν υπάρχει κάτι πιο συγκεκριμένο στην πρόσκληση.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 11:00 ΠΜ, pao.ang said:

Καλημέρα το ΚΕΚ που συνεργάστηκα μου έκανε δωρεά παρακολούθησης άλλες 2 ενότητες οποίες θέλω.... Και η 1 ώρα τηλε/σης είναι 30 λεπτά. Για ψάξτε το με τα δικά σας ΚΕΚ

Συνάδελφε επειδή με ενδιαφέρει η παρακολούθηση περισσοτέρων από την μία ενότητα που μπορώ να επιλέξω, μπορείς να γράψεις εδώ  το ΚΕΚ της επιλογής σου ή αν θεωρείται διαφήμιση να μου στείλεις p.m. Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, akikos39 said:

Τη λίστα των ΚΕΚ που μπορούμε να τη βρούμε;

Υπάρχει στην πλατφόρμα της εργανη που μπαίνουμε οι επιστήμονες αν πατήσεις στις ανακοινώσεις. την παραθέτω κι εδώ . Με ctrl+f κάνεις λεκτική αναζήτηση ό,τι θέλεις μέσα στο pdf.

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Από όλο τον πίνακα αιτήσεων που σου ανοίγει το εργάνη , ποια αίτηση από όλες συμπληρώνουμε όταν θέλουμε μόνοι μας να κάνουμε την αίτηση ? Διότι έχει  πολλές φόρμες . Να υποθέσω την "αίτηση ωφελούμενων από covid-19" επιστημόνων κλπ.....ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α) προς το τέλος του πίνακα ? 

Γιατί οδηγίες δεν βρήκα , για να είμαι ειλικρινής .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.