Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

νομίζω την τρίτη επιλογή από το τέλος, και επιλέγουμε το τελευταίο 

"Αιτήσεις Ωφελούμενων Τηλεκατάρτισης (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α)"

Για νέα Αίτηση Συμμετοχής στην πράξη «Ειδικό Πρόγραμμα Τηλεκατάρτισης με πιστοποίηση για επιστήμονες πληττόμενους από τον COVID-19 που εντάσσονται στους 6 βασικούς επιστημονικούς κλάδους της χώρας βάση ΚΑΔ οριζομένων από το Υπουργείο Οικονομικών» (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α), πατήστε εδώ:

 

τελικά ποια είναι η διαφορά μεταξύ Διαδικασίας Α και Β;;

γιατί κάποιος να επιλέξει την Β και να εξουσιοδοτήσει τον πάροχο απ' ευθείας;

πιο εύκολη ποια είναι; για να μην μπαίνουμε σε πολλά γραφειοκρατικά 

 

Edited by Pavlos33
συγχώνευση συνεχόμενων παραθέσεων-βλ. κανόνες συμμετοχής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 8/4/2020 at 11:00 ΠΜ, pao.ang said:

Καλημέρα το ΚΕΚ που συνεργάστηκα μου έκανε δωρεά παρακολούθησης άλλες 2 ενότητες οποίες θέλω.... Και η 1 ώρα τηλε/σης είναι 30 λεπτά. Για ψάξτε το με τα δικά σας ΚΕΚ

Καλημέρα. Μπορείς να μου στείλεις και σε εμένα το ΚΕΚ σε μήνυμα; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, pao.ang said:

. Εγώ μπήκα. Όλα Κομπλέ....

 

Διανυκτέρευε το Κ.Ε.Κ. για να στείλει άμεσα τους κωδικούς ; Σκέψου τι χαμός έχει γίνει!

Link to comment
Share on other sites

Διεκρινίστηκε τελικά ότι τουλάχιστον για τον Απρίλιο δεν πρόκειται κανείς επιστήμονας να πάρει τα 800€ που θα πάρουν άλλες πλητόμμενες επιχειρήσεις παρ'όλο που μπορεί ο μη επιστημονικός του ΚΑΔ (πχ κατασκευαστικός  ΚΑΔ ή εμπόριο ή οτιδήποτε άλλο) να υπερίσχυε στα έσοδα από τον "επιστημονικό" του ΚΑΔ διότι στην πρώτη περάγραφο των συχνών ερωτοαπαντήσεων στο https://elearning.yeka.gr/ αναφέρει:  "Σε περίπτωση που ένας επιστήμονας που εμπίπτει στους ΚΑΔ του παρατήματος Χ της Πρόσκλησης είναι ελεύθερος επαγγελματίας, δεν είναι δικαιούχος των 800 ευρώ και, αντίθετα, είναι δικαιούχος των 600 ευρώ."

Άλλη μια αδικία. 

Edited by thessalon-77
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα....γνωρίζουμε κάποιο ΚΕΚ που δίνει κάποιο καλό δώρο?και δεν μιλάω για δωρεάν παρακολούθηση άλλης ενότητας ως δώρο.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ikont75 said:

Έκανα αίτηση πριν μια ώρα περίπου και τώρα στην αναζήτηση δεν την βρίσκω. Μπορεί να δοκιμάσει κάποιος αν συμβαίνει το ίδιο και σε αυτόν;

Καλημέρα, το έλυσες το θέμα? Ενδεχομένως να την είχες υποβάλει χωρίς να τα έχεις συμπληρώσει όλα τα πεδία...

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, bmw_ said:

Καλημέρα, το έλυσες το θέμα? Ενδεχομένως να την είχες υποβάλει χωρίς να τα έχεις συμπληρώσει όλα τα πεδία...

Ναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.