Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Ε καλά δεν είναι και τίποτα για 200€ εκεί που αράζεις και βλέπεις ταινία στο σαλόνι να πατάς κανα κλικ στο άσχετο δίπλα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πείτε μου κάτι, με προσωρινή αποθήκευση της αίτησης, παίρνει και κωδικό ΚΑΥΑΣ? Έτσι μου λέει το ΚΕΚ με το οποίο θα συνεργαστώ και στην εκτύπωση σε Pdf μου ζητάει να φαίνεται ο ΚΑΥΑΣ, αλλά εγώ την αποθηκεύω(οχι οριστική υποβολή) και δεν παίρνει ΚΑΥΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Ε καλά δεν είναι και τίποτα για 200€ εκεί που αράζεις και βλέπεις ταινία στο σαλόνι να πατάς κανα κλικ στο άσχετο δίπλα...

Και για να μη χρειάζεται να κόβεις την ταινία σου κάθε λίγο και λιγάκι. Δες τα παρακάτω προγραμματάκια για auto clickers, αλλά καλού κακού έλεγξέ τα για ιούς, μην σου δημιουργήσουν και περισσότερα προβλήματα.

https://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Mouse-Machine.shtml

https://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/AutoClick.shtml

Link to comment
Share on other sites

23 λεπτά πριν, ethan said:

Πείτε μου κάτι, με προσωρινή αποθήκευση της αίτησης, παίρνει και κωδικό ΚΑΥΑΣ? Έτσι μου λέει το ΚΕΚ με το οποίο θα συνεργαστώ και στην εκτύπωση σε Pdf μου ζητάει να φαίνεται ο ΚΑΥΑΣ, αλλά εγώ την αποθηκεύω(οχι οριστική υποβολή) και δεν παίρνει ΚΑΥΑΣ.

Εννοείται ότι δεν παίρνει ΚΑΥΑΣ. Μόνο με οριστική υποβολή.

Link to comment
Share on other sites

τελικά ,ποια διεύθυνση βάζουμε , την επαγγελματική , της κατοικίας ή δεν έχει σημασία ?

Κάποιες οδηγίες συμπλήρωσης δεν μπορούσαν να βάλουν από κάτω, τόσο δύσκολο ήταν?

Link to comment
Share on other sites

41 λεπτά πριν, nelis said:

τελικά ,ποια διεύθυνση βάζουμε , την επαγγελματική , της κατοικίας ή δεν έχει σημασία ?

Κάποιες οδηγίες συμπλήρωσης δεν μπορούσαν να βάλουν από κάτω, τόσο δύσκολο ήταν?

στοιχεία επικοινωνίας ζητάει στην φόρμα οπότε βάζεις διεύθυνση κατοικίας. όχι ότι αν έδινε κάποιος διεύθυνση επαγγελματική υπήρχε θέμα. επικοινωνία το ένα επικοινωνία και το άλλο.Το ερώτημα έχει γίνει τόσες φορές και έχω αρχήσει να αναθεωρώ την έννοια του <<επιστήμονα>> που και καλά απευθύνεται το πρόγραμμα!!Συγνώμη κιόλας!!

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος ξεκίνησε να ρωτήσω αν έχει καταλάβει:

1. Την υλη την διαβάζει κάποιος και την ακούμε εκτός να την βλέπουμε. Αυτό είναι σε αργό ρυθμό και κουραστικό για κάποιους. Μπορούμε να πατάμε επόμενο όταν την έχουμε διαβάσει εμείς ή υποχρεωτικά πρέπει να περιμένουμε να τελειώσει να μιλά ώστε να θεωρείται γενόμενο? ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ= ΤΑ  ΚΛΙΚ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΝΑ ΠΩ. Κάθε 5 σειρές κλικ για να πάς σε άλλη εικόνα. PDF δεν υπάρχει. 
2. ο χρόνος φαίνεται κάπου?
3. πώς ακριβώς θα ξέρουμε ότι κάναμε 100 ώρες?
4. υπάρχει τρόπος ώστε να έχουμε τίς σημειώσεις σε κάποια μορφή για να τίς ξαναδούμε? και ώς πότε θα έχουμε πρόσβαση στην πλατφόρμα να τίς βλέπουμε?
Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, georgegaleos said:

Τυχόν μη συμμόρφωση του παρόχου κατάρτισης με την ως άνω προϋπόθεση επιφέρει περικοπή της αμοιβής του ως προς την επιταγή κατάρτισης που δεν καταχώρησε έγκαιρα. ..."

αρα αν δεν κανουν σωστα αυτο που πρεπει,αυτοι χανουν τα 470 και εμεις τα 600. 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κωδικούς σήμερα. Μίλησα χθες με την τύπισα, η οποία ήταν μες την τρελή χαρά, λέγοντάς μου να περιμένω λίγο γιατί γίνεται χαμός. Γενικά πάντως, η διαδικασία α είναι πολύ εύκολη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.