Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Χαχαχα, αυτο κανω τώρα, εμμονή του δημιουργού με τις φώκιες σε ενότητα που μιλάει για τα υγρα απόβλητα σε τηλεκατάρτιση που αφορά το smart building. Σουρεαλισμός.

Edited by redshift
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

32 λεπτά πριν, redshift said:

Χαχαχα, αυτο κανω τώρα, εμμονή του δημιουργού με τις φώκιες σε ενότητα που μιλάει για τα υγρα απόβλητα σε τηλεκατάρτιση που αφορά το smart building. Σουρεαλισμός.

Χαχαχαχα πόσο ακόμα θα μας ξεφτυλισουν............

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλες και φίλοι του forum.

Είμαι διπλωματούχος Μηχανικός και εργαζόμουν ως μισθωτός στο Δημόσιο. ΄Έληξε η σύμβαση εργασίας μου και είμαι άνεργος.

Δεν είχα κάνει ποτέ έναρξη επαγγέλματος συνεπώς δεν έχω καθόλου ΚΑΔ.

Υπάρχει περίπτωση να είμαι ωφελούμενος στο πρόγραμμα των 600ευρώ που αφορά το "Ειδικό Πρόγραμμα Τηλεκατάρτισης";

Για τους άνεργους μηχανικούς που δεν έχουν κάνει έναρξη επαγγέλματος δεν έχουν μεριμνήσει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι! έχω επιλέξει το smart buildings και βλέπω ότι το μάθημα ξεκίνησε με σελίδες powerpoint που πρέπει να πατάω συνέχεια επόμενο - επόμενο... αυτό είναι μαρτύριο . δε θα τελειώσουμε ποτέ!

έτσι λειτουργεί το πράγμα? δεν αυτοματοποιείται με κάποιο τρόπο η παρακολούθηση ( σε φάση το αφήνω και παίζει?),

Επίσης γνωρίζεται γιατί από το κεκ στέλνοντάς μου τους κωδικούς πρόσβασης μου λένε ότι το πρόγραμμα θα είναι διαθέσιμο μέχρι τις 30/4 όταν η πρόσκληση του υπουργείου αναφέρει χρόνο ολοκλήρωσης φυσικού αντικειμένου τις 30/5??

Link to comment
Share on other sites

Στο edimitra έχουν εξαφανιστεί τα τικαρισμενα κουτάκια και η πρόοδος από χθες το απόγευμα. Κάπου στο 60% ήμουν. Δεν έχω ιδέα πλέον το γίνεται. 

Τις καλημέρες μου

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, mahoon said:

autoclicker και άσε το pc σου ανοιχτό 66,7ώρες 😀

Δουλεύει όντως κάποια τέτοια εφαρμογή και αν ναι ποια? Επίσης αν εκείνη την ώρα κάνεις κάτι άλλο π.χ ένα σχέδιο στο AutoCAD δεν σου δημιουργεί προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάποια κείμενα έχουν αντιγραφεί αυτολεξεί μετά από μετάφραση Αμερικάνικων εκπαιδευτικών σεμιναρίων για σχεδόν ανειδίκευτους οπότε φαίνονται και εύκολα και περίεργα και εκτός τόπου.

Αν και όταν έχει ενδιαφέρον το όλο σκηνικό τότε δεν είναι άχρηστο και θα μπορούσε να έχει κάποια χρησιμότητα αν γίνει σωστά δηλαδή αν και όταν έχει υλικό που αφορά ακριβέστερα τους τομείς μας.

Το ίδιο μοντέλο παρακολούθησης και αξιολόγησης και αποζημίωσής μας θα μπορούσε να υπάρχει στο μέλλον όταν το κράτος απαιτεί μετεκπαίδευση.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.