Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

6 λεπτά πριν, topo3 said:

Αν κατάλαβα καλα...μιλάω για elearning , είτε δεις 500 φορές την νομοθεσία για το φυτοπλαγκτον είτε όλα τα μαθήματα, απλά μετράει το σύνολο ωρών που είσαι online?

@topo3 είναι ξεκάθαρο ότι υπάρχει ανεπάρκεια και ακούγονται δικαιολογίες από τους παρόχους.

Το moodle κρατάει την ώρα του session, την ώρα εκκίνησης και τις προσπάθειες. Στο προφίλ υπάρχει πλήρης αναφορά. Την έβαλαν σήμερα στο iclasscloud. Άκου λοιπόν τι λέει η δική μου πλήρης αναφορά:

  1. Περιβαλλοντικοί όροι τεχνικών και άλλων έργων υποδομής - lesson_status: passed
  2. Νομοθεσία και πρότυπα για την περιβαλλοντική ευαισθητοποίηση - lesson_status: passed
  3. Δημιουργία "πράσινου προφίλ" - lesson_status: passed
  4. Εύρεση πόρων χρηματοδότησης για περιβαλλοντικά έργα - lesson_status: passed
  5. Τεχνικές και τεχνολογίες ανακύκλωσης ειδικών ανακυκλώσιμων υλικών - lesson_status: browsed
  6. Κίνητρα επεξεργασίας και αξιοποίησης αποβλήτων με νέες τεχνολογίες - lesson_status: incomplete
  7. Σημασία του ΒΙΜ για τη μελέτη και κατασκευή τεχνικών έργων - lesson_status: passed
  8. Το ΒΙΜ ως εργαλείο για τους εργολήπτες-κατασκευαστές - lesson_status: passed
  9. Το BIM ως εργαλείο για υπεργολάβους προμηθευτές - lesson_status: passed
  10. Παρουσίαση του REVIT ως εφαρμογή του ΒΙΜ - lesson_status: passed
  11. Αρχές δικτύων επικοινωνιών, Διαλειτουργικότητα - lesson_status: passed
  12. Συστήματα “έξυπνων” εφαρμογών - lesson_status: passed
  13. Σύστημα διαχείρισης κτιρίου – BMS - lesson_status: passed

 

ps: Το ολοκλήρωσα. Όλες οι μπάρες γέμισαν. Το δέντρο αριστερά σε κάθε ενότητα είναι γκρί. Περίμενα σε όλα. Δεν είναι 100 ώρες. Το καταλαβαίνουμε. Αλλά μη μας βάλουν να βλέπουμε ξανά και ξανά. Εγώ αυτά τα 2 κόκκινα τα έχω δει 3 φορές. Έλεος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

58 λεπτά πριν, body125z said:

[email protected] αυτή αν δε κάνω είναι η διεύθυνση του υπουργείου που είναι υπεύθυνοι για το πρόγραμμα. μήπως να αρχίσουμε τα mail διαμαρτυρίας;

Εγώ πάντως ήδη έστειλα..

ενας πολύ ευγενέστατος υπάλληλος μόλις μου απάντησε στην παραπάνω διεύθυνση και με κατεύθυνε στο mail [email protected] το οποίο αποτελεί και το αρμόδιο τμήμα  ΕΣΠΑ για το πρόγραμμα. Βομβαρδίστε τους..

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, body125z said:

ενας πολύ ευγενέστατος υπάλληλος μόλις μου απάντησε στην παραπάνω διεύθυνση και με κατεύθυνε στο mail [email protected] το οποίο αποτελεί και το αρμόδιο τμήμα  ΕΣΠΑ για το πρόγραμμα. Βομβαρδίστε τους..

Βαράτε.

 

Το edimitra κλάταρε.

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, efiga said:

οι παρατρεχάμενοι του "τσουτσεκιού των γερμανών" το έστησαν μια χαρά και θα φάνε καλά στις πλάτες των επιστημόνων

Edited by zxgr
Link to comment
Share on other sites

Καηλημέρα συνκαταριζόμενοι όλων των ειδικοτήτων...

Πήρα κι εγώ κωδικούς. Το site είναι το voucher.freestudies.gr . Mπηκα λοιπόν και ανοίγοντας απο περιέργεια το πρώτο μάθημα είδα ότι είναι 
σαν pp το οποίο πρέπει να προχωράω εγώ χειροκίνητα απο διαφάνεια σε διαφάνεια. Ετσι είναι γενικώς? Eπίσης είδα ότι όταν είδα λίγο το κλεισα
και ξαναμπήκα με ρώτησε αν θέλω να συνεχίσω απο εκεί που είχα σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sour said:

image.png.0863e3ebc732fa40c936b9f5b298e537.png

Ρε τι χαριτωμένα που είναι!!! Χαχα!

Για να μην ξεχνιόμαστε εμείς οι μηχανικοί!! Θα μας λένε ξύλινους σαν τους δικηγόρους και τους πολιτικούς!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.