Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

elearningclass:

Αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί

Αυτήν τη στιγμή, ο κεντρικός υπολογιστής www.elearningclass.gr δεν μπορεί να διαχειριστεί αυτό το αίτημα.

HTTP ERROR 500
 
δεν νρεπόμαστε λεωωωω. να δώ ποτε θα καταφέρω να κάλω login μια φορά. Στο τέλος θα μου πούνε οτι δεν θα πάρω τίποτα επειδή δεν μπόρεσα να κάνω login.
ξεφτύλααααααααααααααααα
 
υ.γ πείτε μου σας παρακαλώ ενα e-mail της πλατφόρμας elearningclass να τους στείλω να τους πω οτι απο χτες που πήρα pass δεν έχει δουλέψει. ευχαριστώ!
Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 λεπτά πριν, tzitzikas said:

elearningclass:

Αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί

Αυτήν τη στιγμή, ο κεντρικός υπολογιστής www.elearningclass.gr δεν μπορεί να διαχειριστεί αυτό το αίτημα.

HTTP ERROR 500
 
δεν νρεπόμαστε λεωωωω. να δώ ποτε θα καταφέρω να κάλω login μια φορά. Στο τέλος θα μου πούνε οτι δεν θα πάρω τίποτα επειδή δεν μπόρεσα να κάνω login.
ξεφτύλααααααααααααααααα
 
υ.γ πείτε μου σας παρακαλώ ενα e-mail της πλατφόρμας elearningclass να τους στείλω να τους πω οτι απο χτες που πήρα pass δεν έχει δουλέψει. ευχαριστώ!

η πρώτη δόση (400ευρώ λογικά από Μ. Πέμπτη η πληρωμή) θα την πάρεις αφού έχει γίνει ενεργοποίηση του voucher από το ΚΕΚ  και σου έστειλε μειλ επιβεβαιωσης με τους κωδικούς άσχετα που δεν έχεις καταφέρει να μπεις. Μην αγχώνεσαι!

Σέρνεται αλλά μολις μπήκε στο elearning

Link to comment
Share on other sites

Και εγω συνάδελφε αυτή την πλατφόρμα χρησιμοποιώ και κολλάει απίστευτα από χτες που ξεκίνησα. Το ΚΕK που συνεργάστηκα στο email με τους κωδικούς που μου έστειλε μου έγραψε για ζητήματα λειτουργίας της πλατφόρμας να μιλήσω απευθείας με το Help Desk του παρόχου της πλατφόρμας  στα τηλέφωνα 210 3801129-130 ή να στειλω email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, nekou said:

Και εγω συνάδελφε αυτή την πλατφόρμα χρησιμοποιώ και κολλάει απίστευτα από χτες που ξεκίνησα. Το ΚΕK που συνεργάστηκα στο email με τους κωδικούς που μου έστειλε μου έγραψε για ζητήματα λειτουργίας της πλατφόρμας να μιλήσω απευθείας με το Help Desk του παρόχου της πλατφόρμας  στα τηλέφωνα 210 3801129-130 ή να στειλω email: [email protected]

και εγώ αυτά τα τηλ έχω σαν help Desk άσχετα που είμαι σε άλλο ΚΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, nekou said:

Και εγω συνάδελφε αυτή την πλατφόρμα χρησιμοποιώ και κολλάει απίστευτα από χτες που ξεκίνησα. Το ΚΕK που συνεργάστηκα στο email με τους κωδικούς που μου έστειλε μου έγραψε για ζητήματα λειτουργίας της πλατφόρμας να μιλήσω απευθείας με το Help Desk του παρόχου της πλατφόρμας  στα τηλέφωνα 210 3801129-130 ή να στειλω email: [email protected]

μόλις κατάφερε και συνδέθηκε, αλλα είναι αδύνατον να μπω σε μάθημα. έχω διαλέξει το 6. Πατάω το <<Περιβαλλοντικοί όροι τεχνικών και άλλων έργων υποδομής > Ορισμοί – Νομοθεσία_Κανονιστικό Πλαίσιο>> αλλά δεν κουνιέται φύλλο....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, tzitzikas said:

μόλις κατάφερε και συνδέθηκε, αλλα είναι αδύνατον να μπω σε μάθημα. έχω διαλέξει το 6. Πατάω το <<Περιβαλλοντικοί όροι τεχνικών και άλλων έργων υποδομής > Ορισμοί – Νομοθεσία_Κανονιστικό Πλαίσιο>> αλλά δεν κουνιέται φύλλο....

Και εγω σto 6 έχω διαλέξει τώρα μου βγάζει The site is undergoing maintenance and is currently not available!!!

Link to comment
Share on other sites

Tελικά έτσι όπως σέρνεται το ..σύστημα μεχρι πότε θα στηνόμαστε μπροστά στις οθόνες για 

να συμπληρώσουμε 100 ώρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα μας βρει το καλοκαιράκι

 

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, tzitzikas said:

elearningclass:

Αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί

Αυτήν τη στιγμή, ο κεντρικός υπολογιστής www.elearningclass.gr δεν μπορεί να διαχειριστεί αυτό το αίτημα.

HTTP ERROR 500
 
δεν νρεπόμαστε λεωωωω. να δώ ποτε θα καταφέρω να κάλω login μια φορά. Στο τέλος θα μου πούνε οτι δεν θα πάρω τίποτα επειδή δεν μπόρεσα να κάνω login.
ξεφτύλααααααααααααααααα
 
υ.γ πείτε μου σας παρακαλώ ενα e-mail της πλατφόρμας elearningclass να τους στείλω να τους πω οτι απο χτες που πήρα pass δεν έχει δουλέψει. ευχαριστώ!

[email protected]    210-3801129 , 3801130

στέλνω εδώ και δύο μέρες 4-5 mail/ημέρα, ξέχωρα τα τλφ,  κοινοποιώντας και στο ΚΕΚ. Σήμερα έκανα αναφορά στο παρατηρητήριο του ΤΕΕ, θα ακολουθήσει συνήγορος του πολίτη και υπ.εργασίας. 

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, tzitzikas said:

elearningclass:

Αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί

Αυτήν τη στιγμή, ο κεντρικός υπολογιστής www.elearningclass.gr δεν μπορεί να διαχειριστεί αυτό το αίτημα.

HTTP ERROR 500
 
δεν νρεπόμαστε λεωωωω. να δώ ποτε θα καταφέρω να κάλω login μια φορά. Στο τέλος θα μου πούνε οτι δεν θα πάρω τίποτα επειδή δεν μπόρεσα να κάνω login.
ξεφτύλααααααααααααααααα
 
υ.γ πείτε μου σας παρακαλώ ενα e-mail της πλατφόρμας elearningclass να τους στείλω να τους πω οτι απο χτες που πήρα pass δεν έχει δουλέψει. ευχαριστώ! .... 210 3801129 - 30

πριν μισή ώρα πήρα σ΄αυτο το τηλ και τους έβρισα... τι ''γρόθους'' (για όσους είναι απο Κρήτη) τους αποκάλεσα...τι λαμόγια του κεράτα τους είπα για την αρπαχτή που κάνουν με 5 μύρια € κάθε πλατφόρμα για τηλεκατάρτηση .... τι μαλάκες τους αποκάλεσα ... μου είπαν πρόσεχε πως μιλάς και του απάντησα θα μου κλ@σεις μια μάντρα @ρχ@δι@ και αν σας βαστάει να μου κάνετε μήνυση στα δικαστήρια και τα θα πούμε μια χαρά....''' μου το έκλεισαν 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.