Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Όντως κι εγώ σαν ξενύχτης που είμαι τηλεκταρτίζομαι σε μεγάλες νυχτερινές ταχύτητες. Βοηθάνε γυναίκα και παιδιά, όλοι μαζί και η φωνή του άσχετου που χάνει τονισμούς και συλλαβές. Και ολόκληρες λέξεις μη σου πω.

Edited by Dio_the_Theo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάλλον έχουν ψιλοσαλεψει οι κακομοίρηδες.. Προσπαθούν να παλέψουν τους ταυτόχρονους χρήστες.. Ειπαμε στις μεγάλες ώρες γίνονται οι σωστές δουλειές 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση εγώ διάλεξα το 7 διαχείριση έργων & Διαδικτυακή Συνεργασία αλλά στην πλατφόρμα απο το elearnigclass δε το βλέπω !!!

Μήπως κανείς άλλος με την ίδια πλατφόρμα το βλέπει η το ΚΕΚ που διάλεξα ξέχασε να βάλει το συγκεκριμένο ?

Τέλος elernig μου δείχνει την αίτηση αλλά δεν την δείχνει ενεργή (κωδικούς και σύνδεση έκανα στην πλατφόρμα και μου έστειλαν κανονικά το μαιλ) θα πρέπει να τους πάρω κανένα τηλέφωνο ?

 

Screenshot_1.jpg

Edited by castell
Link to comment
Share on other sites

Α θα φάνε γερή φόλα ετούτοι...Βάλανε πρόγραμμα στην ασύγχρονη? Κι αν κάποιος δουλεύει εκείνη την ώρα που τον έβαλαν να παρακολουθεί? Για το βράδυ τί προβλέπεται?

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, castell said:

Καλημέρα μια ερώτηση εγώ διάλεξα το 7 διαχείριση έργων & Διαδικτυακή Συνεργασία αλλά στην πλατφόρμα απο το elearnigclass δε το βλέπω !!!

Μήπως κανείς άλλος με την ίδια πλατφόρμα το βλέπει η το ΚΕΚ που διάλεξα ξέχασε να βάλει το συγκεκριμένο ?

Τέλος elernig μου δείχνει την αίτηση αλλά δεν την δείχνει ενεργή (κωδικούς και σύνδεση έκανα στην πλατφόρμα και μου έστειλαν κανονικά το μαιλ) θα πρέπει να τους πάρω κανένα τηλέφωνο ?

 

Screenshot_1.jpg

πού βρήκες το screenshot που δείχνεις συνάδελφε?

Link to comment
Share on other sites

Α οκ...άλλο είχα στο μυαλό μου...μήπως το είδες κάπου μέσα από το elearning...Αυτό το γνωρίζω.Σ'ευχαριστώ.

εδιτ: castell η πλατφόρμα elearning έχει όλα τα μαθήματα, θυμάμαι το είχα δει και στο διαύγεια όταν αναρτήθηκε η απόφαση για τους οστκ.. πιθανότατα έχεις πάθει το ίδιο με εμένα που έτρεχα το μάθημα (δημόσιοι ηλεκ.διαγωνισμοί) και ξαφνικά με πέταξε έξω και τώρα δεν το βλέπω..πιθανώς λόγω και της ανακοίνωσης που έβγαλαν θα με ξυπνήσουν 8-10 για να ξαναμπώ😀

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, castell said:

Μπορείς να δεις αν βλέπεις την ενότητα 7 στο elearnigclass?

Διαχείριση έργων & Διαδικτυακή Συνεργασία

ναι την βλέπω. όπως έγραψα και στο edit επάνω, δεν βλέπω την δική μου, την 2- ηλεκ. δημόσιοι διαγωνισμοί..

εδιτ: αν δεις εδώ στην elearning class έχει όλα τα μαθήματα, οπότε μην ανησυχείς για το αν έχει το μάθημα σου😊

εδιτ2: αυτή τη στιγμή βλέπω μόνο 4 μαθήματα...

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.