Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

21 λεπτά πριν, ted78 said:

Όχι δεν μπαίνει. Ή πλακώσαν όλα τα κεκ για την ενεργοποίηση των voucher ή κάποιος διάβασε αυτά που σας έγραψα παραπάνω και ψάχνει να βρει το bug στην εργάνη.

Τι είδους bug;

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε μου τα γράφω και παραπάνω. Έχω λάβει ήδη τρία email από διαφορετικά κεκ, ότι ενεργοποίησαν το ίδιο voucher.

Ή η εργάνη δε μπορεί να κάνει σωστούς ελέγχους στην ενεργοποίηση των voucher, ή τα κεκ λένε ψέμματα και δεν ενεργοποίησαν το voucher.

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, ted78 said:

Φίλε μου τα γράφω και παραπάνω. Έχω λάβει ήδη τρία email από διαφορετικά κεκ, ότι ενεργοποίησαν το ίδιο voucher.

Ή η εργάνη δε μπορεί να κάνει σωστούς ελέγχους στην ενεργοποίηση των voucher, ή τα κεκ λένε ψέμματα και δεν ενεργοποίησαν το voucher.

Πως έγινε να έχουν ενεργοποιήσει το voucher και οι τρεις; Για να γίνει ενεργοποίηση σημαίνει ότι έστειλες εσύ mail ορίζοντάς τους ως επιλογή σου. Αυτή η επιλογή είναι μοναδική. Δεν μπορείς να στέλνεις mail κι όπου κάτσει. Πρόσεχε μην βρεις κανά μπελά. 

Edited by alej
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, ted78 said:

Φίλε μου τα γράφω και παραπάνω. Έχω λάβει ήδη τρία email από διαφορετικά κεκ, ότι ενεργοποίησαν το ίδιο voucher.

Ή η εργάνη δε μπορεί να κάνει σωστούς ελέγχους στην ενεργοποίηση των voucher, ή τα κεκ λένε ψέμματα και δεν ενεργοποίησαν το voucher.

Ναι έψαξα αλλά δεν είδα κάτι.

Μόνο ότι σβήστηκε κάποιο Post

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, ted78 said:

Φίλε μου τα γράφω και παραπάνω. Έχω λάβει ήδη τρία email από διαφορετικά κεκ, ότι ενεργοποίησαν το ίδιο voucher.

Ή η εργάνη δε μπορεί να κάνει σωστούς ελέγχους στην ενεργοποίηση των voucher, ή τα κεκ λένε ψέμματα και δεν ενεργοποίησαν το voucher.

Είναι που δεν θα έστελνες και τώρα θα πάρεις 600x3 ...

Αν δεν έχεις δουλειά το πρωί μπες βράδυ μια χαρά τσουλάει.. Τα email έχουν την ευθύνη αυτού που τα στέλνει αφού λέει ενεργοποίηση ας τα βάλει αυτός.. Δικαστικά δεν είναι καλυμμένος 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tasos P said:

@georgegaleos

 

με το iclass πως ήρθες σε επαφή; email έστειλες;

 

 

Τηλεφωνικά στο 216 000 9099 αλλά θέλει υπομονή όσες φορές χρειάστηκε περίμενα περιπου 30-40 λεπτά ... αλλά απαντούν.

ScreenShoot_15-04-2020_00005.jpg

22222.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό που διαπίστωσα είναι ότι αν όντως κατάφεραν να ενεργοποιήσουν και οι τρεις, κάποιος πονηρός θα μπορούσε να το εκμεταλλευτεί.

Αν είχα σκοπό να πάρω 800 ή 1200 ή 2000, δε θα το ανακοίνωνα.

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Είναι που δεν θα έστελνες και τώρα θα πάρεις 600x3 ...

Αν δεν έχεις δουλειά το πρωί μπες βράδυ μια χαρά τσουλάει.. Τα email έχουν την ευθύνη αυτού που τα στέλνει αφού λέει ενεργοποίηση ας τα βάλει αυτός.. Δικαστικά δεν είναι καλυμμένος 

Τζιμάνι είσαι...!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.