Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

καλησπέρα σας συνάδελφοι

δείτε το παρακάτω εργαλείο (ή όποιο αντίστοιχο προτιμάτε), θα σας φανεί ιδιαίτερα χρήσιμο για την ολοκλήρωση της διαδικασίας 😆

https://sourceforge.net/projects/orphamielautoclicker/

 

ενημερωτικά το ΚΕΚ που επέλεξα είναι στην πλατφόρμα elearning-seminars.gr και αυτή τη στιγμή που το χρησιμοποιώ δουλεύει χωρίς προβλήματα και κολλήματα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

17 minutes ago, georgegaleos said:

Τηλεφωνικά στο 216 000 9099 αλλά θέλει υπομονή όσες φορές χρειάστηκε περίμενα περιπου 30-40 λεπτά ... αλλά απαντούν.

 

θέλει πολύ υπομονή, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, alej said:

Πως έγινε να έχουν ενεργοποιήσει το voucher και οι τρεις; Για να γίνει ενεργοποίηση σημαίνει ότι έστειλες εσύ mail ορίζοντάς τους ως επιλογή σου. Αυτή η επιλογή είναι μοναδική. Δεν μπορείς να στέλνεις mail κι όπου κάτσει. Πρόσεχε μην βρεις κανά μπελά. 

Έστειλα σε παραπάνω, όπως εξηγώ και στα άλλα μηνύματα. Γιατί ήθελα να διαπιστώσω κάποια πράγματα. 

Πάντως έχω ενημερώσει και ανθρώπους στο ΤΕΕ, για να το ψάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Για να σε γράψει ενα ΚΕΚ θέλει κάποια στοιχεία.

έναρξη από TAxisnet, iban,στοιχεία ταυτότητας και εξουσιοδοτηση.

Δεν γίνεται τα κεκ να σε γράφουν ετσι.

Μου φαίνεται έχουμε άπλετο χρόνο και ασχολούμαστε με βλακείες (εννοω τα σεμιναρια) . 

Link to comment
Share on other sites

Αν ακολουθήσεις τη διαδικασία Α, αρκεί να τους στείλεις το αποδεικτικό από την εργάνη. Έχει όλα τα στοιχεία μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Τότε είναι θέμα εμπιστοσύνης και λάθους δικούς σου να στέλνεις τα αποδεικτικό σε παραπάνω από ένα ΚΕΚ.

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσένα δε σε προβληματίζει κάτι άλλο. π.χ. ότι κάποιος δυνητικά θα μπορούσε να πάρει τρεις επιδοτήσεις για παράδειγμα. 

Link to comment
Share on other sites

Να κοροϊδέψεις το σύστημα ?  Αν μπορείς, καλά θα κάνεις.

Όταν θα γίνει αντιπαραβολή στοιχείων και φανεί οτι ένα ΑΦΜ πήρε τρεις επιδοτήσεις, τότε τι θα γίνει? Μετα από αυτό, η υπόθεση θα έχει και ποινικό και αστικό κομμάτι

Link to comment
Share on other sites

Το σύστημα θα πρέπει να το αποτρέπει αυτό. Αυτό λέμε. Και σιγά τις διασταυρώσεις που θα γίνουν. Αρπαχτή πάει να γίνει. Τουλάχιστον να προστατέψουμε ό,τι μπορούμε.

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως αυτό που με ενοχλεί πλέον είναι οτι προσωπικά χάνω χρόνο στο μπες-βγες από την τηλεκαταρτιση και χωρίς να έχω ακριβή εικόνα τι περίπου έχω κάνει ή πόσο χρόνο είμαι μέσα.

Το θεωρό απαράδεκτο. Εντάξει είναι πολλοί αυτοί που συμμετέχουν αλλά δεν μπορούσε τουλάχιστον να υπάρχει κάποιος τρόπος να δεις τι έχεις κάνει; Τι σημαίνει θα έρθει ειδοποίηση στο 80%; 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.