Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Billy_Huge, καλησπέρα, εχεις βάλει ένα αστεράκι παραπάνω ή εννοείς αλλη κατάσταση που αισθάνεσαι.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ανοιχτα 2 pc στο σπιτι και εχω κανει log in με διαφορετικα usernames.

Ενα δικο μου και ενα της συζυγου.

Ταυτοχρονα, μετα απο σκληρη διαπραγματευση, εχω ταξει μερτικο απο το 200ευρω και στα παιδια, οποτε δεν με παιρνει να χαριζω λεφτα και σε τριτους.

Γυρναμε απο το ενα δωματιο στο αλλο και παταμε next.

 

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδια ,θα κάνω την ηλιθια ερωτηση της ημέρας....έκανα τη διαδικασία Α που λεει στο σύστημα,πήρα αριθμό ΚΑΥΑΣ.....μετα τι πρέπει να κάνουμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν, Billy_Huge said:

Αισθάνομαι πολύ μ******* με όλα αυτά τα καψώνια που μας γίνονται..

Αισχος όντως

Link to comment
Share on other sites

παιδιά , 

μην βάζετε links για προγράμματα auroclick κλπ , δεν τιμάει κανέναν. Προσωπικά , ήθελα να παρακολουθήσω και να μάθω μερικά πράγματα , αλλά το  όλο project είναι τόσο πρόχειρα στημένο ,που δεν παλεύεται . Όπως είπε και ένας συμφορουμίτης παραπάνω , το κομμάτι "ψηφιακές υπογραφές" έδειχνε να έχει ενδιαφέρον , είναι και το μέλλον εδώ που τα λέμε, αλλά αυτό που είδα είμαι μια διαδικασία που αφορά τα επιμελητήρια και τον τρόπο ενεργοποποίησης μέσω αυτών . Εκτός κιαν  ο τρόπος και η διαδικασία που παρουσιάζεται θα την ακολουθήσουν και άλλοι φορείς , ΤΕΕ , ΔΣΑ ΟΕΕ κλπ. Στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο χρησιμοποιεί το gmail αποκλειστικά , λες και δεν υπάρχουν άλλες εφαρμογές . Τεσπά , έχω ολοκληρώσει το 46% του μαθήματος , αλλά δεν ξέρω αν έχει νόημα να το τελειώσει κανείς , αφιερώνοντας πραγματικές ώρες για μάθηση .Διατηρώ και επιφύλαξη πως θα δουλέψει το σύστημα με τις προκαταβολές και διαβάζοντας και αυτά που γράφονται εδώ , μάλλον  θα τα κάνουν μπάχαλο τελικά . Ε ρε Ελλάδα , το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει .  

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, dim salo said:

σήμερα νομίζω αναμένεται και η πληρωμή της προκαταβολής των 400 ευρώ !  μέχρι αυτή την στιγμή  τίποτα !

Χθές που μίλησα με το δικό μου ΚΕΚ μου είπαν οτι έχουν πληροφόρηση απο Μ. Πέμπτη θα ξεκινήσουν τις πληρωμές ... ίδωμεν!

Μακάρι να ξεκινήσουν απο σήμερα όπως λες ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.