Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Γεια σας.

Εμένα παιδιά μου κάνει σύνδεση με τους κωδικούς που πήρα από το κεκ στο elearningclass και μόλις επιλέγω το μάθημα 6 που δήλωσα,  μου βγάζει το μήνυμα "δεν μπορείτε να εγγραφείτε σε αυτό το μάθημα"

Τι να συμβαίνει;

Edited by Pavlos33
προσθήκη & διόρθωση τονισμού-ορθογραφίας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, andreasfz6 said:

Καλησπέρα, κι εγώ στο platform.elearning-seminars.gr μια από τα ίδια. Δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ εδώ και 3 μέρες. Συνέχεια αποτυχία συνδεσης. Δεν υπάρχει περιπτωση να λειτουργήσει τίποτα..

Κατάλαβα συνάδελφε......)) Από ότι βλέπω και από άλλους εδώ μέσα,  υπάρχουν γενικά θέματα... θα επικοινωνήσω με όποιον υπεύθυνο και όταν έχω νεώτερα για την πλατφόρμα θα ειδοποιήσω.. 

Καλή συνέχεια σε όλους εύχομαι !! 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, panosf said:

Γειά σας εμένα παιδιά μου κάνει σύνδεση με τους κωδικούς που πήρα από το κεκ στο elearningclass και μόλις επιλέγω το μάθημα 6 που δήλωσα μου βγάζει το μύνημα "δεν μπορείται να εγγραφείται σε αυτό το μάθημα" τι να συμβαίνει?

την πρώτη φορά που πήγα να συνδεθώ στην ίδια πλατφόρμα για την ίδιο μάθημα μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα..επικοινώνησα με το help desk της πλατφόρμας τηλεφωνικά και το έλυσαν το θέμα μέσα σε ένα μισάωρο. τηλ 210 3801129  ώρες λειτουργίας 9πμ με 9 μμ

Edited by Pavlos33
προσθήκη & διόρθωση τονισμού-ορθογραφίας
Link to comment
Share on other sites

Το πολυδιαφημισμένο elearningclass σε πετάει σε νέα διεύθυνση  και βάζοντας τους κωδικούς μου, μου λέει δεν υπάρχει αυτός ο χρήστης...

πάλης ξεκίνημα νέοι αγώνες 😀😀

μετά από οχλήσεις 2 ημερών το ΚΕΚ μου έστειλε το "αποδεικτικό" ότι με ενέταξε (διαδικασία Β)..ένα απλό πριντ σκριν είναι, το iban είναι σωστό , φιούυυυ😄, κι  έτσι νομίζω ότι ανοίγει ο δρόμος όλοι οι της Β να ζητάνε από τα κεκ τους κάποιο αποδεικτικό ένταξης...εκτός κι άν έπεσα σε τίποτα δεινούς παραχαράκτες που με γλεντάνε κυριολεκτικώς😃

 

 

 

image.png

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μοιάζει με τη φόρμα εισαγωγής στοιχείων στην εργάνη. Αναγράφει πουθενά ότι η αίτηση έχει οριστικοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε μένα μόλις μου έστειλαν email ότι ενεργοποιήθηκε το voucher και μου ξανάστειλαν τους κωδικούς. Χθες μου είχαν στείλει μόνο τους κωδικούς.

Link to comment
Share on other sites

4 μέρες χαμένες  και τα νεύρα τσίτα με το elearningclass  ... δε παλεύεται άλλο ... αν μπουν τα 400 βλέπουμε αλλιώς όποιος μπορεί ας τους γράψει εκεί που μας γράφουν και αυτοί .

Τόσα λεφτά παίρνουν δε μπορούσαν να κάνουν κάτι ψιλοσοβαρό ?

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, ted78 said:

Αυτό μοιάζει με τη φόρμα εισαγωγής στοιχείων στην εργάνη. Αναγράφει πουθενά ότι η αίτηση έχει οριστικοποιηθεί;

όχι. γράφει έναν εννιαψήφιο "αριθμός άδειας μητρώου" και μου έστειλαν και σε κείμενο τον ΚΑΥΑΣ ο οποίος είναι της μορφής ΤΑΠxxxxx (όπου x αριθμοί.)

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει ΚΑΥΑΣ, νομίζω είσαι οκ

 

Ψαχουλεύοντας προηγούμενα προγράμματα κατάρτισης, βλέπω ότι γενικά το σύστημα έχει τη δυνατότητα να δείξει στον πάροχο, αν μία επιταγή κατάρτισης έχει ενεργοποιηθεί ή όχι, βάσει του ΚΑΥΑΣ.

Edited by ted78
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.