Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

5 λεπτά πριν, χαιδω said:

εγώ πάντως είναι αδύνατον να συνδεθώ μου βγάζει Error: Internal script failure  και στις κατηγορίες δεν βγάζει καν τα προγράμματα, άλλα πράγματα βγάζει.

μιλάω για την πλατφόρμα elearningclass

 

Και εμένα μια από τα ίδια. Αν βρει κάποιος λύση ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την μέρα που μου έστειλαν τους κωδικους για το edimitra ουτε εγω μπορουσα να συνδεθω. Την επομενη εφτιαξε οποτε λιγο υπομονη. Τουλαχιστον δεν κολλαει οπως αλλες πλατφορμες.

Παντως στο edimitra δεν μπορω να βρω πουθενα το ποσο % εχεις ολοκληρωσει.

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, xaralas said:

Παντως στο edimitra δεν μπορω να βρω πουθενα το ποσο % εχεις ολοκληρωσει.

Όπως με ενημέρωσαν μετά την 20.4.2020 θα ενεργοποιηθεί η δυνατότητα αυτή.

Υ.Γ. Το edimitra απο χθές το βράδυ πάει σφαίρα.

Link to comment
Share on other sites

18 λεπτά πριν, xaralas said:

Την μέρα που μου έστειλαν τους κωδικους για το edimitra ουτε εγω μπορουσα να συνδεθω. Την επομενη εφτιαξε οποτε λιγο υπομονη. Τουλαχιστον δεν κολλαει οπως αλλες πλατφορμες.

Παντως στο edimitra δεν μπορω να βρω πουθενα το ποσο % εχεις ολοκληρωσει.

Στην αρχική οθόνη, όταν επιλέγω "Τα Μαθήματά μου", στο course overview, πάνω στο μοναδικό μάθημα που έχω δείχνει 100% complete.... (ισχύει άραγε???)

Επίσης μια εικόνα έχεις στο Grades...

edit: και εμένα μέχρι τώρα δουλεύει πολύ καλά (χθες το πρωί κατά τις 10:30 κόλλησε πολύ)

Edited by ppanag
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, SIGIO said:

Όπως με ενημέρωσαν μετά την 20.4.2020 θα ενεργοποιηθεί η δυνατότητα αυτή.

Υ.Γ. Το edimitra απο χθές το βράδυ πάει σφαίρα.

Οντως, εχω δει μεχρι και την 5η ενοτητα χωρις διακοπες. 

3 λεπτά πριν, ppanag said:

Στην αρχική οθόνη, όταν επιλέγω "Τα Μαθήματά μου", στο course overview, πάνω στο μοναδικό μάθημα που έχω δείχνει 100% complete.... (ισχύει άραγε???)

Επίσης μια εικόνα έχεις στο Grades...

Στο Grades ολα 0% τα δειχνει σε μενα..

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται μηδαμινή η πιθανότητα να μη θεωρηθεί μάθημα ολοκληρωμένο όταν το σάιτ μιας πλατφόρμας τυπώνει "100%" αφού θα ήταν υπερβολικά παραπλανητικό κάτι διαφορετικό.

Πιθανόν να μην είναι καν παράτυπο αφού μπορεί να θεωρούν κάποια υπο-σεμινάρια εξ ορισμού κάποιες Χ "διδακτικές ώρες" οπότε αν τα περάσεις να τις πιστώνεσαι.

Το πρόβλημά μου είναι κυρίως ότι το iclasscloud.com στο θέμα των ψηφιακών εφαρμογών (τουλάχιστον) έχει κολλήσει στο 66% γιατί δεν τικάρονται κάποια κουτάκια.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Το elearningclass έχει πλέον ανανεωμένη πλατφόρμα και πηγαίνει σφαίρα.. Δοκίμασα και από chrome και από safari χωρίς πρόβλημα 

Το κακό είναι ότι δεν βλέπω να έχει σώσει τις προηγούμενες παρακολουθήσεις. Επίσης ότι autoclicker δοκίμασα δεν κατάφερα να το τρέξω, αν κάποιος γνωρίζει ας πει, αλλιώς θα εφαρμόσω το σύστημα των βαρδιών οποίος περνάει από το σαλόνι να πατάει κανα κλικ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.