Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

και κάτι θετικό : Μόλις είδα στο bαnking την πληρωμή 400 ευρώ! Ημέρα  ενεργοποίησης voucher σύμφωνα με το απεσταλμένο email του ΚΕΚ που επέλεξα Σαββάτο 11 Απριλίου στις 3:54 τα ξημερώματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχάριστο ότι οι πληρωμές ξεκίνησαν όποτε αναλογικά περιμένουμε και πι υπόλοιποι είναι και δο Πάσχα στη μέση βέβαια αλλά πιστεύω γίνονται αυτοματοποιημένα 

Στο elearningclass δεν έχει συνέχεια από εκεί που το άφησες, δεν ξέρω αν υπάρχει αλλιώς πρέπει να θυμάσαι που το άφησες

Η πρόοδος συνεχίζει 0% παρόλο που έτρεξα κανονικά κάποιες διαφάνειες 

Μάλλον στο τέλος θα είναι πολύ κακό για το τίποτα θεωρώ 

Link to comment
Share on other sites

Για elearningclass πατάς το εικονίδιο με το προσωπάκι πάνω δεξιά και μετά σου βγάζει εύρος ημερομηνιών και για το αντικείμενο 6 αναλυτικά το χρόνο ανα ενότητα και προσπάθεια , δες εδώ937217146_.thumb.jpg.5dc6d84f01927bea6cb344a175129c36.jpg

 

 

Edited by panti82
Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, panti82 said:

Για elearningclass πατάς το εικονίδιο με το προσωπάκι πάνω δεξιά και μετά σου βγάζει εύρος ημερομηνιών και για το αντικείμενο 6 αναλυτικά το χρόνο ανα ενότητα και προσπάθεια , δες εδώ937217146_.thumb.jpg.5dc6d84f01927bea6cb344a175129c36.jpg

 

 

Εμένα μου βγάζει αυτό... Πως γίνεται να έχει γράψει 23 λεπτά και 0% ;

Συνεχεια από εκεί που το άφησες δεν έχει; 

593E3BB6-5116-49A5-A936-43F9898347B0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι..

όσον αφορά την πλατφόρμα e-dimitra, έλαβα πριν λίγο το παρακάτω μήνυμα:

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι προς το παρόν υπάρχει ένα τεχνικό πρόβλημα με την είσοδο στην πλατφόρμα κατάρτησης λόγω αυξημένου φορτίου. Γίνονται όλες οι απαραίτητες ενέργειες για να αποκατασταθεί.
Το ίδιο συμβαίνει και με την πλατφόρμα ΕΡΓΑΝΗ του υπουργείου.
Παρακαλούμε λίγη υπομονή από όλους.
Οπως ενημερωνόμαστε μέχρι το απόγευμα τα προβήματα θα έχουν διορθωθεί.
Το πρόβλημα αυτό σε καμία περίπτωση δεν επηρεάζει την συμμετοχή και την αμοιβή σας.
Λίγο υπομονή λοιπόν και θα διορθωθεί.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση."

 

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, voxson said:

Σταδιακά, δες εδώ:

ευχαριστώ. εγώ έλαβα μαιλ ενεργοποιησης απο το ΚΕΚ στις 13/4. αρα η 13 το ενεργοποιησε αρα παμε 24-27/4 εκτος αν είμαι τυχερός και το έχει ενεργοποιήσει 12/4. Αλλιώς δεν βλέπω να τσιμπάμε πετσούλα απο αρνάκι την Κυριακή......

 

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.