Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

20 ώρες πριν, katrmp said:

το ότι εχεις κωδικους και μπαίνεις θεωρείται σίγουρο ότι έχει γίνει ενεργοποιηση της κατάρτισης ώστε να πληρωθείς? Ή μπορεί και όχι?

 

20 ώρες πριν, Clemenza said:

Κατα τη γνωμη μου δεν ειναι σιγουρο.

Δεν προκυπτει απο καπου οτι ειναι σιγουρο.

Εκτος και αν στην προσκληση αναφερεται ρητως οτι οι κωδικοι για εισοδο στην πλατφορμα τηλεκαταρτισης δινονται απο το ΕΡΓΑΝΗ στον παροχο (ο οποιος με τη σειρα του τους κοινοποιει στον αιτουντα).

 

παιδια δεν νομίζω ότι ισχύει. Οποιος εχει λάβει προτοτυποποιημένο email απάντησης απο τον πάροχο με τούς κωδικους έχει ενεργοποιηθεί. Διότι αυτο λέει: 

ΠΡΟΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Ε-MAIL ΠΑΡΟΧΟΥ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΠΡΟΣ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΑΓΗΣ TRAINING VOUCHER ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ: 
«Ειδικό Πρόγραμμα Τηλεκατάρτισης με πιστοποίηση για επιστήμονες πληττόμενους από τον COVID-19 που εντάσσονται στους 6 βασικούς επιστημονικούς κλάδους της χώρας βάση ΚΑΔ οριζομένων από το Υπουργείο Οικονομικών» (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α)
 

Έχει ενεργοποιηθεί το voucher.
➢ Κωδικοί πρόσβασης για σύνδεση στην πλατφόρμα τηλεκατάρτισης:  

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διέγραψα το cookies, αλλά συνεχίζει να βγαίνει το παρακάτω μήνυμα. Για το elearningclass.gr. Υπάρχει κάποια άλλη λύση?

 

Error: Internal script failure

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, Astrolavos said:

Διέγραψα το cookies, αλλά συνεχίζει να βγαίνει το παρακάτω μήνυμα. Για το elearningclass.gr. Υπάρχει κάποια άλλη λύση?

 

Error: Internal script failure

 

 

Ναι και εγω το ίδιο πρόβλημα έχω... σε κάποια φάση (μετά απο 10-15 προσπάθειες του link) μπήκα στη νέα πλατφόρμα ... έκανα 2 ενότητες και πηγαίνοντας στη τρίτη με πέταξε έξω βγάζοντας μήνυμα οτι είναι επικίνδυνη η ιστοσελίδα του elearningclass και δεν μπαίνει με τίποτα! 😡

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά μπαίνει τώρα μπήκα από safari κινητού.. Στον υπολογιστή από chrome 

Αν συνεχίζει απεγκαταστειστε τον browser και ξανά βάλτε το

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επανεγκατασταση, τα ίδια. Υπάρχει η πιθανότητα να έχουν αναστείλει λογαριασμούς χρηστών και να τους ενεργοποιούν κυκλικά για να μην πέσει η πλατφόρμα? Έχω δοκιμάσει chrome, opera, mozilla και απο κινητό και από λαπτοπ και από σταθερό. Δεν μπαίνει από πουθενά

 

Για κάποιον συνάδελφο που ρώτησε προηγουμένως. Η ΕΤΕ δεν έχει βάλει το ποσό σε μένα

Εγώ μέχρι και χθες έκανα printscreen τον χρόνο μου ανά διαστήματα, ώστε να διασφαλιστώ. Προχειροδουλειά όσο δεν πάει

Edited by Astrolavos
Link to comment
Share on other sites

Έχω αφήσει με login την πλατφόρμα στο κινητό. Βοηθαει καθόλου να γράφει χρόνο η δεν αξίζει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω και εγώ!

Έχω γραφτεί για το "Σύγχρονες εκπαιδευτικές τεχνικές σε ψηφιακό περιβάλλον" και μου έστειλαν κωδικούς για πρόσβαση στην πλατφόρμα https://platform.elearning-seminars.gr.

Η αλήθεια είναι πως δεν καταλαβαίνω αν έχει γίνει κάποια μεταφορά στο elearningclass.eu... Αφορά και εμένα αυτό; Οι κωδικοί μου πάντως στο νέο site δε λειτουργούν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.