Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 λεπτά πριν, spafent said:

μάλλον τα παίρνουν πρώτα οι γαλάζιοι

Πρέπει είναι ενεργοποιημένο το Bluetooth δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Astrolavos said:

Εν τω μεταξύ, το περιεχόμενο των παρουσιάσεων είναι αρκετά διαφορετικό από την προηγούμενη πλατφόρμα.

Καλησπέρα! Ρώτησα και πριν αλλά κάπου χάθηκε το μήνυμα... Αυτή η νέα πλατφόρμα για ποιο από τα 10 "μαθήματα" αναφέρεται; Είναι για όλους; Από το ΚΕΚ που ρώτησα, μου είπαν πως δεν έχει αλλάξει τίποτα και συνεχίζω να χρησιμοποιώ την πλατφόρμα https://platform.elearning-seminars.gr/

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στο elearningclass.gr. Η αρχική μορφή της πλατφόρμας είναι διαφορετική με την τωρινή. Πιθανόν να πήραν τις παρουσιάσεις από άλλη πλατφόρμα. Το κάθε ΚΕΚ παρέχει μια πλατφόρμα, επομένως μέχρι την ολοκλήρωση του προγράμματος θα είσαι στην πλατφόρμα που χρησιμοποιεί το ΚΕΚ, η οποία ενδέχεται να έχει διάφορες αναβαθμίσεις, όπως συνέβη στο elearningclass.gr.

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, demaq89 said:

Καλησπέρα! Ρώτησα και πριν αλλά κάπου χάθηκε το μήνυμα... Αυτή η νέα πλατφόρμα για ποιο από τα 10 "μαθήματα" αναφέρεται; Είναι για όλους; Από το ΚΕΚ που ρώτησα, μου είπαν πως δεν έχει αλλάξει τίποτα και συνεχίζω να χρησιμοποιώ την πλατφόρμα https://platform.elearning-seminars.gr/

474536737_.png.2afefe3356e94270d5a476a7a47a52b5.png

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.