Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

η αρχική πλατφόρμα του elearningclass.gr διέθετε και Pdf, τουλάχιστον για την ενότητα Smartbuildings. Στην καινούργια τα χουν μάλλον αφαιρέσει, γιατί δεν βρίσκω κάτι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η επιμόρφωση αυτή αποτελεί πρόγραμμα στήριξης πληττόμενων από τoν COVID-19 ή είναι παντελώς άσχετο, και απλά συνέπεσε με τον κοροναϊό αλλά για λόγους πολιτικής το παρουσιάζει ως βοήθημα η κυβέρνηση;

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό προϋπήρχε κάπου στα αζήτητα. Σιγα μην κάτσανε να φτιάξουν κορονοσεμιναρια. Ότι πιο σάπιο υπήρχε και δεν πούλαγε το βάλανε 

Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, katrmp said:

 σε μερικές πλατφόρμες (π.χ iclasscloud) δεν κλικάρονται κάποιες ενότητες. Οπότε μπορεί να έχεις κάνει το 100% και να φαίνεται το 72%.

pdf ξέρετε θα έχει? πώς θα τα έχουμε?

πλατφόρμα iclass. Έχω "τρέξει" τα 4/5 του προγράμματος. Η πρόοδος 16%. Ότι να ναι!

Το σύνολο σχεδόν των μαθημάτων δεν "τικάρονται" όταν τα τελειώνεις.

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, Tasos P said:

πως ξέρεις ότι έχεις ολοκληρώσει 4/5;

Το ίδιο και σε με΄να. Το θεωρώ έτσι έχοντας δει τα 4/5 από τις υποενότητες. Το μόνο τρόπο που έχω βρει για να ελέγχω τις ενότητες είναι μέσα από την καρτέλα "βαθμοί" στην οποία παρατηρώ ότι κάθε φορά που ολοκληρώνεται μια υποενότητα, εισάγεται ένα ποσοστό (άγνωστο για μένα πως το βγάζει) δίπλα σε αυτή.  Προσωπικά δεν έχω βρει λογική σε όλο αυτό. Το αυτονόητο θα ήταν κάθε φορά που τρέχεις ένα μάθημα μια ενότητα να αθροίζει τον προβλεπόμενο χρόνο μέχρι να φτάσεις τις προβλεπόμενες διδακτικές ώρες του προγράμματος. Η πρόοδος που δείχνει σε ποσοστό (τώρα δείχνει 16%) δεν ανταποκρίνεται σε αυτές τις διαβασμένες ενότητες.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, Pavlos33 said:

πλατφόρμα iclass. Έχω "τρέξει" τα 4/5 του προγράμματος. Η πρόοδος 16%. Ότι να ναι!

Το σύνολο σχεδόν των μαθημάτων δεν "τικάρονται" όταν τα τελειώνεις.

και στα 5/5 να πας πάλι δεν θα δείξει 100%,

δηλ. και όλα τα σεμινάρια να τελειώσεις πάλι θα πρέπει να κάτσεις να τα ξαναδείς και να τα ξαναδείς μέχρι να συμπληρώσεις περίπου 73 ώρες αποβλάκωσεις,

ή να κλικάρεις κάθε 10-15 λεπτά για να γράφεις χρόνο

και εγώ iclass έχω

 

6 λεπτά πριν, subrosaval said:

Από τις 21 ενότητες έχω ολοκληρώσει τις 17. 
Αύριο το ολοκληρώνω 

αμ δε

διάβασε τι γράφω στο πιο πάνω σχόλιο μου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.