Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

3 λεπτά πριν, Tasos P said:

και στα 5/5 να πας πάλι δεν θα δείξει 100%,

δηλ. και όλα τα σεμινάρια να τελειώσεις πάλι θα πρέπει να κάτσεις να τα ξαναδείς και να τα ξαναδείς μέχρι να συμπληρώσεις περίπου 73 ώρες αποβλάκωσεις,

ή να κλικάρεις κάθε 10-15 λεπτά για να γράφεις χρόνο

και εγώ iclass έχω

 

αμ δε

διάβασε τι γράφω στο πιο πάνω σχόλιο μου

Πάντως δε νομίζω να παίζει κάποιο ρολο αυτό το ποσοστό . Αυτό που μετράει είναι το ποσό χρόνο είμαστε μέσα . Και αυτό το μαθαίνουμε μόνο με email στο ΚΕΚ. 

Edited by subrosaval
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 λεπτά πριν, Tasos P said:

και στα 5/5 να πας πάλι δεν θα δείξει 100%,

δηλ. και όλα τα σεμινάρια να τελειώσεις πάλι θα πρέπει να κάτσεις να τα ξαναδείς και να τα ξαναδείς μέχρι να συμπληρώσεις περίπου 73 ώρες αποβλάκωσεις,

ή να κλικάρεις κάθε 10-15 λεπτά για να γράφεις χρόνο

και εγώ iclass έχω

Έχεις δηλαδή κάνει τις δοκιμές σου ξαναβλέποντας ενότητες και η πρόοδος ολοκλήρωσης έχει μεγαλώσει;

Να κλικάρεις που ακριβώς; Έτσι χύμα στην κεντρική οθόνη της πλατφόρμας, ή σε κάποια ενότητα τυχάια;

Link to comment
Share on other sites

37 λεπτά πριν, terry said:

Έχει κάποιος εμπειρία από https://iclasscloud.com??

Δεν μπορώ ούτε login να κάνω.

Κανονικα τρεχει το iclass αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, subrosaval said:

Πάντως δε νομίζω να παίζει κάποιο ρολο αυτό το ποσοστό . Αυτό που μετράει είναι το ποσό χρόνο είμαστε μέσα . Και αυτό το μαθαίνουμε μόνο με email στο ΚΕΚ. 

στο iclass θα σου στείλουν ΡΜ όταν συμπληρώσεις 80% και 100%

οπότε "σκάσε και κολύμπα" που λέει ο λόγος

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τα ποσοστά δεν είναι ανίστοιχα με την ενότητα. Κάποια τα τρέχω και ειναι μηδέν και μειώνεται το συνολικό ποσοστό είναι 31. Χθες ήταν 40 πριν 50

Αλλά όταν τρέχω μία ενότητα δεν παίρνει πάντα ποσοστό παραμένει στο μηδέν..μήπως επειδή καταλαβαίνει ότι την τρέχω πιο γρήγορα?

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, Tasos P said:

στο iclass θα σου στείλουν ΡΜ όταν συμπληρώσεις 80% και 100%

οπότε "σκάσε και κολύμπα" που λέει ο λόγος

Αυτό ακριβώς. Γι αυτό δε σκάω με το ποσοστό προόδου που εμφανίζει . Αυτό που μετράει είναι ο χρόνος . Προσωπικά έχω βάλει το autoclicker στα 100sec και πάνω κάτω μπορώ να υπολογίσω ποτε θα φτάσω τις ώρες . Αύριο ολοκληρώνω και πρέπει να επαναλάβω τις μίσες ενότητες Για να φτάσω τον απαιτουμενο χρόνο . Τι τραβάμε πασχαλιάτικα ....

Edited by subrosaval
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, subrosaval said:

Αυτό ακριβώς. Γι αυτό δε σκάω με το ποσοστό προόδου που εμφανίζει . Αυτό που μετράει είναι ο χρόνος . Προσωπικά έχω βάλει το autoclicker στα 100sec και πάνω κάτω μπορώ να υπολογίσω ποτε θα φτάσω τις ώρες . Αύριο ολοκληρώνω και πρέπει να επαναλάβω τις μίσες ενότητες Για να φτάσω τον απαιτουμενο χρόνο . Τι τραβάμε πασχαλιάτικα ....

 αυτό;;

https://sourceforge.net/projects/orphamielautoclicker/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.