Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το μόνο καλό αυτής της βλακείας που ζούμε είναι ότι έχουν δυσφημίσει από μόνοι τους τόσο την ιδιωτική εκπαίδευση, οι και καλά άριστοι, που νομίζω δεν πρέπει να χει κανείς αμφιβολία πλέον για το ρόλο και την ενίσχυση της δημόσιας εκπαίδευσης όπως αντίστοιχα και του δημοσίου συστήματος υγείας.

Πάω να συνεχίσω την μελέτη για τη μεταμόρφωση των αρχείων!!!!
 

ecdl001.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ikaros13 said:

Πολύ καλό αυτό έβαλα και εγώ. Το ρυθμίζεις να κλικάρει ανα 15sec. Βάζεις pick location (γράφεις τις συντεταγμένες που σου δίνει ο κέρσορας εκεί που λέει επόμενο x,y) πατάς f6 και άρχοντας 

σε reload της σελίδας του menu το έχω βάλει

εσύ τι έβαλες να κάνει autoclick;;;

Edited by Tasos P
Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, Dim_An said:

Το μόνο καλό αυτής της βλακείας που ζούμε είναι ότι έχουν δυσφημίσει από μόνοι τους τόσο την ιδιωτική εκπαίδευση, οι και καλά άριστοι, που νομίζω δεν πρέπει να χει κανείς αμφιβολία πλέον για το ρόλο και την ενίσχυση της δημόσιας εκπαίδευσης όπως αντίστοιχα και του δημοσίου συστήματος υγείας.

Πάω να συνεχίσω την μελέτη για τη μεταμόρφωση των αρχείων!!!!
 

Όλη μας η κατάντια σε ένα hashtag...

#Σκοιλ_Ελικικου

https://twitter.com/hashtag/σκοιλ_ελικικου?src=hashtag_click

Link to comment
Share on other sites

Τιμωρήστε τα κεπ και τα λαμόγια.

Πάρτε τα 400 και μην κάνετε ούτε login στις πλατφόρμες που με αυτόματες μεταφράσεις ξένων εγχειριδίων πουλάνε καθρεφτάκια σε ιθαγενείς.

Χαλάλι τα δυο κατοστάρικα αρκεί να μην θησαυρίσουν οι απατεώνες,  αυτό θα κάνω. 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.