Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά να το δούμε λίγο γιατί με πληροφόρησε συνάδελφος μετά από επικοινωνία με το κεκ, ότι ουσιαστικά το προγραμμα παρακολούθησης ξεκινάει από 20 Απριλίου.. Μην βάζουμε τσάμπα τους υπολογιστές να παίζουν 

 

Link to comment
Share on other sites

το 20 Απρίλη στην προκύρηξη (με διέκοψε το autoclick καθώς έγραφα!!) αναφέρετε στην ημερομηνία ενεργοποίησης των επιταγών και όχι στο μέτρημα των ωρών (έτσι το κατάλαβα)

Link to comment
Share on other sites

και μενα ετσι μου ειπαν αλλα δεν θα έπρεπε να υπάρχει αναφορά επ' αυτού κάπου στην πλατφόρμα??

Edited by getsakna
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, body125z said:

το 20 Απρίλη στην προκύρηξη (με διέκοψε το autoclick καθώς έγραφα!!) αναφέρετε στην ημερομηνία ενεργοποίησης των επιταγών και όχι στο μέτρημα των ωρών (έτσι το κατάλαβα)

Και πως πληρώνονται κάποιοι αν δεν έχουν ενεργοποιηθεί τότε; 
Φοβαμαι μην φάμε κανα φιάσκο πάλι 

Link to comment
Share on other sites

20 Απριλίου ήταν η τελική προθεσμία για ενεργοποίηση της πλατφόρμας τηλεκατάρτισης. Το γράφει στην πρόσκληση. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει τουλάχιστον από 'μένα.

Αντ' αυτού τα καντήλια .... θα συνεχιστούν αναμμένα και μετά το Πάσχα ... σε επανάληψη και τα 12 Ευαγγέλια ... θα ακούσουν και ο πάροχος και η πλατφόρμα .... με δώρο χριστοπαναγίες χειρός.

255-v-k-2.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι καλησπερα και Χρόνια πολλα, απο τη στιγμή που δεν έχει μπει η προκαταβολη δεν υπαρχει λογος νομιζω να παρακολουθησουμε ουτε μια ωρα μαθημα. Αν το μαθημα δεν ολοκληρωθει, ο παροχος (οπως λεει η προσκληση) δεν πληρωνεται . Εγω προσωπικα ζητησα απο τον παροχο επισημο εγγραφο που να βεβαιωνει την ημερα και την ωρα της ενεργοποιησης της επιταγης μου.Σε περίπτωση που δεν γινει η πληρωμη την επομενη εβδομαδα σε συννενοηση με τη νομικη μου προστασια θα καταθεσω αγωγη εναντίον του ΚΕΚ.

Καλή Ανάσταση σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.