Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

5 λεπτά πριν, snipper13 said:

 Αν το μαθημα δεν ολοκληρωθει, ο παροχος (οπως λεει η προσκληση) δεν πληρωνεται .

Εγω προσωπικα ζητησα απο τον παροχο επισημο εγγραφο που να βεβαιωνει την ημερα και την ωρα της ενεργοποιησης της επιταγης μου.

Αν δεν ολοκληρωθεί ο πάροχος παίρνει αναλογικά το ποσό των ωρών που παρακολούθησες . Εμείς δεν παίρνουμε ούτε ευρώ.

Καλά έκανες για να είσαι σίγουρος και κατοχυρωμένος !! 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Faethon11 said:

 

Καλή Ανάσταση φίλε μου και σε όλο τον κόσμο...

Σήμερα μπήκαν??

Αντεύχομαι.

Δεν αναφερόμουν σε 'μένα. Σε ' μένα δεν έχουν μπει ακόμα.

Αναφερόμουν στον Ακοπο μέτζη του νέουκτη ... 😃

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ είναι μικρή,όχι ανυπαρκτη,η πιθανότητα οι ώρες να αρχίσουν να γράφουν μετά την 20η Απρίλη.Οταν έγινε η μετάβαση στην νέα πλατφόρμα,elearning class,τους έστειλα μέιλ και τους ρώτησα τι θα γίνει με το ιστορικό παρακολούθησης στην παλιά πλατφόρμα και τι προβλέπει ο οδηγός για αποζημίωση ωφελουμενου σε περίπτωση μη καταγραφής του χρόνου του όταν δεν έχει υπαιτιότητα ο ίδιος.εγω πχ έχω κρατήσει pdf από 6,5 ώρες παρακολούθηση στην παλιά πλατφόρμα με 75% πρόοδο..τους το επισυναψα...απάντησαν άμεσα ότι ο χρόνος θα μεταφερθεί στην καρτέλα καθενός σταδιακά και το έβαλαν μετά από λίγο και στις ανακοινώσεις της πλατφόρμας.. ξαναλέω,εκφράζω προσωπική άποψη...δεν γίνεται να έχει βγάλει η συγκεκριμένη τουλάχιστον πλατφόρμα τέτοια ανακοίνωση και μετά ξαφνικά να πει ότι βλέπατε μια εβδομάδα δεν ισχύει...θα έχουν μεγάλο νομικό πρόβλημα...σαν την άλλη την πατάτα που πήγαν να κάνουν να μας βάλουν να βλέπουμε με ωράριο την ασύγχρονη και το μάζεψαν αμέσως...ως γενική κατευθυντήρια οδηγία,χωθειτε τους όσο σας παίρνει και πάντα εγγράφως..

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

δεν μιλάω επί του θέματος για να μην πέσει το ιντερνετ παγκοσμίως με τα καντήλια που θα ρίξω 

Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους, Υγεία. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katrmp said:

Πουθενά δεν έλεγε ο οδηγός να αρχίσει 20. Έλεγε το αργότερο ως 20. Όποτε ήθελε ο καθένας ξεκίνησε.

Ελλάδα είμαστε. Ξέρεις πολλούς που τους δίνουν τέτοια προθεσμία και δε θα εκμεταλλευτούν όλο το χρονικό διάστημα; Μη ζητήσουν και παράταση να εύχεσαι.  

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, georgegaleos said:

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και χαμόγελα, που ξέχασα να πω, λόγω της ανοησίας των σεμιναρίων, 

Σήμερα θεωρώ ότι έχω καλύψει το 80% των ωρών (67x80% = ~55 ώρες) και περισσότερες (σύμφωνα με την διαδικασία που μου υπέδειξαν από την iclass) και δεν έχει υπάρξει καμία ενημέρωση στην σελίδα .. ούτε σε καμπανάκι .. ούτε πουθενά ... μάλλον προετοιμάζονται για την Ανάσταση ... το ίδιο κι εγώ ετοιμάζω ταααααα αναστάσιμα καμπανάκια για να τους στείλω ... 

Θα συνεχίσω μέχρι να καλύψω και τις υπόλοιπες και την Δευτέρα θα στείλω το σχετικό αναστάσιμο καμπανάκι χωρίς πολλά καντήλια, αφού την Τρίτη που ανοίγει το μαγαζί τους (Iclass και το ΚΕΚ) θα επικοινωνήσω μαζί τους και θα στείλω και σχετικό mail και εκείνη την ημέρα και στους δύο.

Θα ενημερώσω σχετικά.

iclass:

Έστειλα σήμερα το mail και μόλις έλαβα σχετική ενημέρωση (από το ΚΕΚ) ότι είμαι στο μεταξύ 70-80% (τώρα γιατί δεν μου είπαν το ακριβές δεν γνωρίζω) και ότι θα υπάρξει αυτόματη ενημέρωση στο 80% και στο 100% . Ο λόγος βασικά που ενημερώνω είναι για να γράψω ότι πρακτικά έκανα την διαδικασία που μου είπαν και έχω ήδη γράψει σε προηγούμενα posts (έχοντας διαβάσει κανονικότατα τις ενότητες) και χρησιμοποιώντας για το υπόλοιπο χρονικό διάστημα το αυτόματο κλικάρισμα. Οπότε θεωρώ ότι δουλεύει ως διαδικασία.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, getsakna said:

elearningclass

Ωρες 74, πρόοδος 0%

 

Αυτα ειναι

Μόνο το ρεύμα που έκαψες, μέσα θα μπεις......

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όλοι γνωρίζετε τι γίνεται στο FB και στο Twitter με το σεμινάριο . Αλλά είδα αυτό και δεν κρατήθηκα , κλαίω εδώ και ώρα .

 

B76B9A40-5DB9-408C-8FC9-CAB94AE68969.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.