Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

στο iclasscloud  , ενώ έχω παρακολουθήσει μια ενότητα και έχοντας κάνει και τις ασκήσεις δεν μου το τικαρει μετά σαν ολοκληρωμένο και δεν μου βάζει ούτε βαθμό ..κάνω κάτι λάθος?  

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, nik said:

Λέτε να καταργηθεί η υποχρέωση παρακολούθησης για τα 200 ευρώ ? 

Το σίγουρο είναι ότι είναι μπάχαλο. Δεν πρόκειται η πλειοψηφία να κάνει τόσες πολλές ώρες παρακολούθησης οπότε θα υπάρχουν πολλά παράπονα οπότε δύσκολο το βλέπω να απαιτηθεί αν όχι και αδύνατο να το δούμε.

Το δικαιότερο θα ήταν να θεωρήσουν ότι οι ώρες διδασκαλίας δυνητικά έγιναν με τη συνολική παρακολούθηση αφού ακαδημαϊκά το θέμα είναι σχετικό και κάποιοι άνθρωποι μαθαίνουν ταχύτερα ούτως ή άλλως.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, Patrick said:

στο iclasscloud  , ενώ έχω παρακολουθήσει μια ενότητα και έχοντας κάνει και τις ασκήσεις δεν μου το τικαρει μετά σαν ολοκληρωμένο και δεν μου βάζει ούτε βαθμό ..κάνω κάτι λάθος?  

Δεν βαριέσαι.....

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει κοντά 51 ώρες και συνεχίζω την αυτόματη μελέτη.. Το έβαλα στο ταμπλετ και απελευθερωσα τον υπολογιστή για ταινίες και παιχνίδι.. Καλά πάμε αύριο παίρνω πιστοποίηση χαχαχα

 

CB71FCFC-2DB5-451E-AC2D-C02E99B55383.png

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, Patrick said:

στο iclasscloud  , ενώ έχω παρακολουθήσει μια ενότητα και έχοντας κάνει και τις ασκήσεις δεν μου το τικαρει μετά σαν ολοκληρωμένο και δεν μου βάζει ούτε βαθμό ..κάνω κάτι λάθος?  

οχι δεν κάνεις κάτι λάθος

Link to comment
Share on other sites

@ikaros13

Μέχρι τώρα έχω 33 ώρες στο μελέτη, σχεδόν όλες από το κινητό. Που και που ανά μία ώρα πατάω και κάνα επόμενο. Τις πιο πολλές τις έγραψα τις τελευταίες ημέρες. Έχω κάνει ρύθμιση τον browser στο Android  να μένει ανοικτός αφού απενεργοποιηθεί η οθόνη, και όλα οκ. PC ανοικτό να καίει ρεύμα δεν αφήνω με τίποτα.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2020 at 1:18 ΜΜ, curzondax said:

Μη ξεχνάμε βέβαια ότι είναι 399 ΚΕΚ + πλατφόρμες. Αμφιβάλλω ότι 400+ επιχειρήσεις + εργαζόμενοί τους είναι "υμέτεροι".

Μάλλον ήθελαν να καλοπιάσουν όσο περισσότερους γίνεται και επιδεικτικά  να δώσουν λιγότερα στους "κλέφτες" ΕΕ.

Τα ΚΕΚ θα βγάλουν περίπου 100+Κ έκαστος. Με το εργατικό effort που έχω δει να απαιτείται, πολλοί λίγοι υπάλληλοι θα επωφεληθούν, αλλά πες ότι δε θα μείνουν και όλα στην επιχείρηση γιατί γίνονται καμπάνιες κλπ. Επίσης δεν ξέρω σε πόσους έτυχε αλλά έπαιξε και ένα σύστημα προμηθειών τύπου πυραμίδας από κάποια ΚΕΚ.

Η γερή μπάζα έγινε από τις 6 πλατφόρμες. Αυτοί θα πάρουν κάποια μύρια ο καθένας και το τεχνολογικό και εργατικό κόστος είναι αστείο συγκριτικά. Εκεί σίγουρα βρωμάει άσχημα η δουλειά. Άλλωστε αν δεν είχαν και πλάτες, πώς θα είχαν το θράσος να ανεβάσουν τέτοιο υλικό από τη στιγμή που θα το έβλεπαν δεκάδες χιλιάδες επιστήμονες;

Σε ό,τι αφορά την ένταξη στο ΕΣΠΑ, με όλα αυτά που έχουν γίνει και αν δεν αλλάξει κάτι νομίζω οι πιθανότητες ένταξης είναι απειροελάχιστες.

Edited by andreas-p
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη για κινητα για να γραψουν οι ωρες πρεπει να κανεις log out? Κι αν ναι πως κανεις log out εφοσον δεν υπαρχει καπου αυτη η επιλογη

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ikaros13 said:

Έχω γράψει κοντά 51 ώρες και συνεχίζω την αυτόματη μελέτη.. Το έβαλα στο ταμπλετ και απελευθέρωσα τον υπολογιστή για ταινίες και παιχνίδι....

έχω κάνει στην νέα πλατφόρμα πάνω από 72 ώρες και στην προηγούμενη 24+ ώρες και ακόμη δεν έχω ειδοποίηση ότι ολοκληρώθηκε η παρακολούθηση...έχω στείλει e-mail να μου πουν τι φαίνεται στο σύστημα και αν έχω καλύψει τις απαιτούμενες ώρες.

 

IMG_20200420_165456.jpg

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, simisdent said:

Στην εφαρμογη για κινητα για να γραψουν οι ωρες πρεπει να κανεις log out? Κι αν ναι πως κανεις log out εφοσον δεν υπαρχει καπου αυτη η επιλογη

Δεν μπαίνω με εφαρμογή στη πλατφόρμα κατευθείαν με τον cm browser. Μοιάζει αρκετά με το PC. Κάνω κανονικά login . Απλά παρόλο που έχω πατήσει να σώσει τον κωδικό δεν τον έχει κρατήσει και γράφει μετά ότι είναι λάθος. Όποτε τον κάνω πάλι copy. Logout δεν έκανα τώρα ξεκίνησα να κάνω. Φαίνεται πάντως να έχει κρατήσει τις ώρες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.