Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

στο elearningclass είχα πραγματοποιήσει 73 ώρες στην νέα πλατφόρμα ( 24 στην παλιά) και βλέπω να μειώθηκαν οι ώρες στο 71 και κάτι....άρχισαν να μας τις τρώνε?

IMG_20200420_165456.jpg

IMG_20200421_135056.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση:

Μιας και το email που λάβαμε από το elearning class αναφέρει να έχει συμπληρωθεί το περίφημο 67ωρο και να έχουν ολοκληρωθεί όλες οι ενότητες (τικαρισμένες-πράσινες όλες) και να έχουν γίνει και οι ερωτήσεις των ενοτήτων να επιβεβαιώσει κάποιος το εξής: στο μάθημα "ηλεκτρονικοί δημόσιοι διαγωνισμοί"  πλατφόρμας elearning class, υπάρχουν ερωτήσεις-τεστ ?? γιατί δεν βλέπω πουθενά...

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

Ερώτηση:

Μιας και το email που λάβαμε από το elearning class αναφέρει να έχει συμπληρωθεί το περίφημο 67ωρο και να έχουν ολοκληρωθεί όλες οι ενότητες (τικαρισμένες-πράσινες όλες) και να έχουν γίνει και οι ερωτήσεις των ενοτήτων να επιβεβαιώσει κάποιος το εξής: στο μάθημα "ηλεκτρονικοί δημόσιοι διαγωνισμοί" υπάρχουν ερωτήσεις-τεστ ?? γιατί δεν βλέπω πουθενά...

Όχι, το έχω ολοκληρώσει (λέμε τώρα, 52% μου δείχνει το iclasscloud με όλες τις ενότητες completed και τα περισσότερα τα έχω παρακολουθήσει x2) και δεν βρήκα πουθενά κάποιο τεστ ή ερωτηματολόγιο

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, SValkan said:

Όχι, το έχω ολοκληρώσει (λέμε τώρα, 52% μου δείχνει το iclasscloud με όλες τις ενότητες completed και τα περισσότερα τα έχω παρακολουθήσει x2) και δεν βρήκα πουθενά κάποιο τεστ ή ερωτηματολόγιο

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου , αλλά είσαι σε άλλη πλατφόρμα, οπότε στην δική μου (elearning class) δεν είμαι σίγουρος ότι δεν ισχύει κάτι άλλο...ας μας απαντήσει και κάποιος άλλος: πλατφόρμα elearning class, μάθημα δημόσιοι διαγωνισμοί.. έχει πουθενά ερωτήσεις/τεστ ??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, body125z said:

παρόμοια περίπτωση με ενεργοποίηση στις 12/04 και Εθνική... κάποιοι ξεκοκαλίζουν τα λεφτά μας αυτή τη στιγμή...

τα ίδια και εγώ συνάδελφοι. Από 12/4 το απόγευμα η ενεργοποίηση (με αποδεικτικό) αλλά από χρήματα τίποτα. Μίλησα με το ΚΕΚ πρίν λίγο και μου πρότειναν να στείλω mail εδώ: [email protected]

Αισθάνομαι σαν ζητιάνος...

Link to comment
Share on other sites

41 λεπτά πριν, SValkan said:

Όχι, το έχω ολοκληρώσει (λέμε τώρα, 52% μου δείχνει το iclasscloud με όλες τις ενότητες completed και τα περισσότερα τα έχω παρακολουθήσει x2) και δεν βρήκα πουθενά κάποιο τεστ ή ερωτηματολόγιο

καλησπέρα,

αυτό το 52% πού ακριβώς το βλέπεις...? μήπως από την επιλογή "βαθμοί" όπως στη φωτό...?

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τέλος με την παπαρια έκανα και υπερωρίες..

Μακραν τα πιο κοροϊδίστικα λεφτά ever.. Πραγματικός χρόνος ούτε 10 λεπτά.. όχι θα κάτσω να σκάσω 


 

018AE6AE-51E9-4354-9E98-95DD20A0C336.png

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, phil1980 said:

καλησπέρα,

αυτό το 52% πού ακριβώς το βλέπεις...? μήπως από την επιλογή "βαθμοί" όπως στη φωτό...?

 

Όχι, πηγαίνεις στο Dashboard: κλίκ στο username πάνω δεξιά και επιλογή Ταμπλό

 

Dashboard.png

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.