Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Μακάριοι οι πτωχοί...

Μπα για τα 400 πάω. Δεν ασχολούμαι με τα υπόλοιπα, είναι χάσιμο χρόνου. 

Bonus, έγγραφο της κομισιόν, ότι μπορούσαν να μας δώσουν 800 €, χωρίς αυτές τις αηδίες.

5e9ef81b825e6323b16ee0e2.thumb.jpg.149ad51deaf7737ad59192c08a5f0b02.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο edimitra παρακολουθώ το πρόγραμμα τηλεκαταρτισης .2. δημόσιοι ηλεκτρονικοί διαγωνισμοί. Η πλατφόρμα σήμερα εντόπισα ότι έχει ενημερωθεί με μετρητή ώρας. Course dedication-Αφοσίωση μαθήματος!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το κεκ μου ( με ενεργοποίησαν 11.4) ακόμη πληρωμή πουθενά. Με ενημέρωσαν ότι ο υπουργός ανακοίνωσε οτι οι πληρωμές θα γίνουν από 26.4 και μετά..Χαχαχχα. Και φυσικά μου ειπαν ότι κανείς δεν έχει πληρωθεί μέχρι τώρα Χαχχαχαχα . Σίγουρα δεν με ενεργοποίησαν την ημέρα που μου έστειλαν κωδικούς , και εγώ τζάμπα αγχώνομαι ψάχνοντας γιατί δεν μπήκαν τα χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με απάντησαν πως ενεργοποίησαν 12/4 19:50 ...

Ακόμα περιμένω να με πούνε που είναι οι περίφημες ερωτήσεις!!!

Βέβαια η πλατφόρμα τώρα γράφει

Παράθεση

Τα στατιστικά πρόσβασης θα είναι διαθέσιμα σε λίγη ώρα. Συνεχίστε τη μελέτη σας κανονικά καθώς οι χρόνοι συνεχίζουν να καταγράφονται και επανέλθετε αργότερα για την προβολή των στατιστικών μελέτης.

 

Link to comment
Share on other sites

@venezia, Οι εγκεκριμένες πλατφόρμες τηλεκπαίδευσης είναι οι παρακάτω.

platforms.jpg.972a3219c15ad6014149f9e0c5a4384b.jpg

Αυτή που χρησιμοποιείς εσύ δεν είναι η ίδια στις εγκεκριμένες. Δεν μπορώ να γνωρίζω αν μέσω δικού της interface, διασυνδέεται με κάποια από τις εγκεκριμένες.

Πρέπει να μιλήσεις με το ΚΕΚ σου και να σου πούνε με ποια από τις παραπάνω συνδέεται.

Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, georgegaleos said:

Για ποιά πλατφόρμα γράφεις ?

e-learningclass

Νομίζω την ίδια έχεις και εσύ.. 

Link to comment
Share on other sites

@venezia, Οπότε όταν ρωτάς, καλύτερα να αναφέρεις αυτή (voucher.eclasroom) και όχι τη saronis, γιατί δεν την αναγνωρίζει ο άλλος.

Edited by ted78
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.