Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

28 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Το ότι ασχολείται ακόμη κόσμος με το πως θα ολοκληρώσει τα σεμινάρια ορθός, είναι θέμα για διερεύνηση πάντως.. 

Πάντως για να είμαστε δίκαιοι, νομίζω από τις αναρτήσεις σου ως τώρα διαφαίνεται ότι έστω και με autoclick έχεις ολοκληρώσει τις ενότητες του σεμιναρίου με το PC σου (η λάπτοπ). Μετά είπες ότι έβαλες το iPad για να μην καις ρεύμα, αφού πρώτα είχες συμπληρώσει τους απαιτούμενους χρόνους. Όποτε καλή φίλε μου η επανάσταση, αλλά να έχει και κάποια βάση, σωστά? Φιλικά πάντα.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

15 λεπτά πριν, tzitzikas said:

Πάντως για να είμαστε δίκαιοι, νομίζω από τις αναρτήσεις σου ως τώρα διαφαίνεται ότι έστω και με autoclick έχεις ολοκληρώσει τις ενότητες του σεμιναρίου με το PC σου (η λάπτοπ). Μετά είπες ότι έβαλες το iPad για να μην καις ρεύμα, αφού πρώτα είχες συμπληρώσει τους απαιτούμενους χρόνους. Όποτε καλή φίλε μου η επανάσταση, αλλά να έχει και κάποια βάση, σωστά? Φιλικά πάντα.... 

Δεν κατάλαβες πως το είπα είναι και ο γραπτός λόγος.. Εννοώ πολύ απλά το γεγονός ότι μπορεί να πάρει στα σοβαρά κάποιος τα σεμινάρια, όχι να τα ολοκληρώσει όπως όπως που έτσι αρμόζει σε μια τέτοια αστεία υποτίμηση του κλάδου 

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πως στο καλό υπολογίζουμε τον χρόνο παρακολούθησης ;

Είμαι στο iclasscloud, πηγαίνω δεξιά στο συμμετέχοντες -> click στο όνομά μου -> Πλήρης αναφορά.

Το cmi.core.total_time είναι πολύ μικρότερο από το άθροισμα των cmi.interactions_Χ.time.

Στην ενότητα "Εύρεση πόρων χρηματοδότησης για περιβαλλοντικά έργα" το cmi.core.total_time  παραμένει σταθερό στο 00:03:28.31, όσες φορές και να το παρακολουθήσω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

Έτσι φαίνεται.. νομίζω καιρός ήταν.. για  την ώρα λαμβάνουμε κανονικά τα 600...

Αλλά ούτε λόγος να ενταχθούμε στα 800 ευρώ και εμείς όπως όλοι οι πληγέντες ΚΑΔ!!

Και εννοώ για τον μήνα Απρίλιο!

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.