Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

33 λεπτά πριν, Antonis Sv said:

έχω ΚΑΔ που είναι σε αυτούς που μπορούν να ενταχθούν στο συγκεκριμένο πρόγραμμα.

όμως έχω και δηλωμένη σύμβαση στη Παρ. 9, Άρθρ. 39 Ν.4387/2016 

στην ουσία δηλαδή είμαι "μπλοκακιας" που δεν ασκώ ελεύθερο επάγγελμα επί της ουσίας, αλλά δουλεύω με συμβαση εργου σε ενα εργοδότη που μου καλυπτει τα 2/3 των εισφορών κτλ.

μπορώ να μπω κανονικά στο παραπάνω; φαντάζομαι ναι, καθως είναι υποτίθεται πρόγραμμα εκπαίδευσης και δεν έχει να κανει με το εργασιακό καθεστώς όπως πχ τα 800 (στα οποία δεν έχω ενταχθεί)

σωστά;

έκανα αίτηση τελικά και μου την δέχθηκε βάσει ΚΑΔ.

τώρα στην Πρόσκληση δεν βρήκα κάτι για εξαίρεση όσων είναι στην Παρ. 9, Άρθρ. 39 Ν.4387/2016 

θα δείξει...

επίσης από τη στιγμή που καταργήθηκε, αρκεί πλέον μόνο η αίτηση; πειράζει δηλαδή που δεν θα στείλω σε κάποιο ΚΕΚ;

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η γνωμη μου:

Εξυπνη κινηση απο τον Κουλη. Μπραβο του που το μαζεψε εστω και στο 93ο λεπτο.

Εκανε μπαμ οτι ηταν σκανδαλο και φαγοποτι και ηταν παραφωνια στην αντικειμενικα καλη εικονας της κυβερνησης.

 

 

Link to comment
Share on other sites

καταργηθηκε

https://www.ethnos.gr/oikonomia/101483_ypoyrgeio-ergasias-katargeitai-programma-tilekatartisis

εδιτ

προηγηθηκαν αλλοι συναδελφοι

αλλά...δεν πειραζει

"μου αρέσει  να το ακουω...'"😀

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, dimitris GM said:

καταργηθηκε

https://www.ethnos.gr/oikonomia/101483_ypoyrgeio-ergasias-katargeitai-programma-tilekatartisis

εδιτ

προηγηθηκαν αλλοι συναδελφοι

αλλά...δεν πειραζει

"μου αρέσει  να το ακουω...'"😀

Πολλά συγχαρητήρια για τον πρόεδρο σας.Ολο αυτό το διάστημα κράτησε αξιοπρεπέστατη θεση.Τον άκουσα και πριν λίγο στο ράδιο.Τα είπε τα πράγματα όπως έχουν

Στασινε καμμιά δήλωση περί του θέματος θα έχουμε ? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dimitris11140 said:

Πολλά συγχαρητήρια για τον πρόεδρο σας.Ολο αυτό το διάστημα κράτησε αξιοπρεπέστατη θεση.Τον άκουσα και πριν λίγο στο ράδιο.Τα είπε τα πράγματα όπως έχουν

Στασινε καμμιά δήλωση περί του θέματος θα έχουμε ? 

 

τι είπε;

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, subrosaval said:

Ακριβώς !!!!

Μερικοί τον Μάη θα ξαναπάρουν  (όχι πάλι 800) απο αυτούς που ήδη πήραν τα 800, μερικοί δεν θα τα ξαναπάρουν. Εμείς θα παίρναμε και τώρα δεν θα πάρουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θα παίρναμε 400Ε 24 - 27 όσοι δεν τα πήραμε και είχαμε εγγραφει. Τώρα ξέρει κανείς πότε θα τα πάρει? Απαιτούνται νεα ΦΕΚ, εγκύκλιοι κλπ. Πότε όλα αυτα?

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

Εκπαιδευτήκαμε στη χρήση του autoclicker. Πάντως αφού απελευθερώθηκε και μπορούμε να μιλάμε ακόμα πιο ανοιχτά, την επόμενη φορά προτείνω ένα virtual machine (όπως vmware) για το autoclicker γιατί έτσι δε χρειάζεται να μένει το υπόλοιπο PC σε αχρηστία!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.