Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Θα μπορούσατε να κλειδώσετε όλα τα θέματα για τα 600 και 800 και να αφήσετε μόνο ένα κάθε φορά. Το τελευταίο reply θα μπορούσε να είναι ο διαχειριστής που τα κλείδωσε να λέει "πηγαίνετε σε εκείνο το θρεντ" διότι θα θέλουν να απαντήσουν παντού.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 λεπτά πριν, curzondax said:

Θα μπορούσατε να κλειδώσετε όλα τα θέματα για τα 600 και 800 και να αφήσετε μόνο ένα κάθε φορά. Το τελευταίο reply θα μπορούσε να είναι ο διαχειριστής που τα κλείδωσε να λέει "πηγαίνετε σε εκείνο το θρεντ" διότι θα θέλουν να απαντήσουν παντού.

+100000000000

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πίσω τη ζωή μουυυυυυ.!! Θέλω πίσω τις φώκιες μου και τους βοθροσωληνες με τα λύματα!!! Μου έλειψαν!

Link to comment
Share on other sites

Κατάργηση της Πρόσκλησης με αριθμ. πρωτ. 286/2.4.2020 και ανάκληση Υπουργικών Αποφάσεων
Δημοσιεύτηκαν οι αποφάσεις για την κατάργηση της Πρόσκλησης 2/2020 και για την ανάκληση των σχετικών Υπουργικών Αποφάσεων. 

Κατάργηση της Πρόσκλησης με αριθμ. πρωτ. 286/2.4.2020 (ΑΔΑ: ΨΣ2246ΜΤΛΚ-ΞΙΩ)

Ανάκληση των Υ.Α. α) με αριθμ. πρωτ. 306/06-04-2020 και τίτλο «Συγκρότηση Μητρώου Εγκεκριμένων Ολοκληρωμένων Συστημάτων Τηλεκατάρτισης (Ο.Σ.Τ.Κ.)» και β) με αριθμ. πρωτ. 305/06-04-2020 και τίτλο «Συγκρότηση Μητρώου Παρόχων Κατάρτισης»

https://www.epiteliki-ergasias.gov.gr/index.php/prokirykseis-proskliseis/52-anaklisi-prosklisis-2-2020

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω συμπληρώσει 100+ πραγματικότητες ώρες παρακολούθησης στη πλατφόρμα και στο μελέτη έχει κολλήσει στις 68 ώρες μόνο. Υπάρχει πρόβλημα? Έχετε κάποιο email από το helpdesk? Επίσης δεν πρασινίζουν οι ενότητες. Είναι συνέχεια κόκκινες  (σε εξέλιξη).

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, tzitzikas said:

..... Έχω συμπληρώσει 100+ πραγματικότητες ώρες παρακολούθησης στη πλατφόρμα και στο μελέτη έχει κολλήσει στις 68 ώρες μόνο. .....

Tzitzika λόγω άνοιξης να υποθέσω έχεις χάσει επεισόδια….

Τέλος οι 100 ώρες ή όσες θες

Λαμβάνουν όλοι τα ποσά πια χωρίς την “σούπα κατάρτιση

Δες σχετικά θέματα

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Έχει λάβει κανείς ειδοποίηση για επιστροφή χρημάτων ;

Όταν είχε γίνει η αίτηση ήμουν εντός τών ΚΑΔ . Αφού έγινε οτι έγινε με τη προχειρότητα τους και σταμάτησε το όλο ζήτημα πρίν 5 ημέρες έλαβα το εξής μήνυμα

Παράθεση

Αγαπητή/ε Κυρία/ Κύριε,

στο πλαίσιο της εκκαθάρισης των πληρωμών που πραγματοποιήθηκαν για την α’  πληρωμή της δράσης «ΕΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΜΕ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΛΗΤΤΟΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ COVID-19 ΠΟΥ ΕΝΤΑΣΣΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ 6 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥΣ ΚΛΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΒΑΣΕΙ ΚΑΔ ΟΡΙΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ» από την Τράπεζα της Ελλάδας,  διαπιστώθηκε ότι έχετε λάβει ποσό ύψους 400€, τo οποίo δεν δικαιούστε.

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ (στις 8/10/2020) μια σχετική αναφορά από συνάδελφο.

Σε 'σένα, όντως είχαν καταβληθεί τα 400€ τα οποία δεν έπρεπε να λάβεις ή λανθασμένα ως ποσό σου το ζητάνε πίσω ?

Ενημέρωσε, αν δεν είναι κόπος, και το τι προβλέπεται (αν δηλαδή αναφέρεται κάτι στο mail που έλαβες).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.