Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετα το σαλο και δηλώσεις του τυπου "Μας εχουν κανει ζητιανους", "Μας δινουν κουπονια" και το κυριοτερο "Να γυρισουμε την πλάτη μας στα voucher αυτα, δεν ζητιανευουμε", οι περισσότεροι σπεύδουν να κανουν αίτηση........

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανουμε δηλαδη? Αφου ειναι ο μοναδικος τροπος για να παρουμε 600ευρω.

Να βγουμε στους δρομους και να διαδηλωσουμε ή να κανουμε απεργια πεινας?

Edited by Clemenza
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, theagpar said:

Μετα το σαλο και δηλώσεις του τυπου "Μας εχουν κανει ζητιανους", "Μας δινουν κουπονια" και το κυριοτερο "Να γυρισουμε την πλάτη μας στα voucher αυτα, δεν ζητιανευουμε", οι περισσότεροι σπεύδουν να κανουν αίτηση........

 

Σχόλιο τέτοιο να κάνεις και μάλιστα συγκεκριμένο όταν βρεις τον ίδιο άνθρωπο να έχει κάνει αυτή τη δήλωση και μετά να σπεύδει να κάνει δήλωση. Αλλιώς συγχέεις μη αλληλεπικαλυπτόμες ομάδες ανθρώπων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, 

Καταφέρατε να κάνετε αίτηση; Μπαίνω στο σύστημα με τους κωδικούς taxis και πατώντας για να κάνω αίτηση , βγάζει ότι δεν έχω ενεργοποιημένη τη JavaScript και ότι το σύστημα δεν δουλεύει σωστά (πολύ γρήγορα ώστε να μην μπορώ να  διαβάσω ακριβώς). Μήπως κάτι δεν κάνω καλά ή είναι γενικό το φαινόμενο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν βιαζόμαστε συνάδελφοι. Και γενικά όχι μεγάλη εμπιστοσύνη στα ΚΕΚ. Αρκετά από τα ΚΕΚ που διαφημίζονται στο facebook δεν είναι καν μέσα στο μητρώο. Για διάφορους λόγους (είτε απορρίφθηκαν είτε ξέχασαν να καούν την αίτηση μιας που το χρονικά διάστημα ήταν μικρό) δεν είναι επίσημα αναγνωρισμένοι ως φορείς. Στην περίπτωση αυτή, μάλλον χρησιμοποιούν άλλο ΚΕΚ (εγκεκριμένο) ως μεσάζοντα όπου διοχετεύουν τη λαοθάλασσα που μάζεψαν αυτές τις μέρες επι ποσοστού. Κάποια ΚΕΚ πιθανόν να μην κατάφεραν να κάνουν καν σύζευξη με τους παρόχους ΟΣΤΚ (δεν τα βρήκαν στα λεφτά?) οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καν σε θέση να αποδεχτούν αιτήσεις. 

Εγώ θα περιμένω από Δευτέρα να κάνω την αίτηση. Να ξεκαθαρίσει πρώτα το τοπίο. Αυτοί που φωνάζουν στο facebook, "τρέξτε να προλάβετε μη χάσετε τα 600 ευρώ" είναι για γέλια και απλά βιάζονται μη βουτήξει άλλο ΚΕΚ τους ωφελούμενους.

Edited by bunkerlibila
Link to comment
Share on other sites

1.τελικά θα βάλετε επαγγελματικό ή προσωπικο iban?

2.Ρωτησε κανείς αν θα κοπεί κάτι μετα? απόδειξη? Νομιζω πώς τιποτα τετοιο

3. τα στοιχεία κατοικίας/ επικοινωνίας αν βάλετε επαγγελματικό θα πρέπει να είναι του γραφείου? Τυπικό δεν είναι αυτό? Διότι εγω βρίσκομαι σε άλλη περιοχή μεχρι να τελειώσει όλο αυτό και απο το σπίτι και απο το γραφείο προσέχοντας άλλους ανθρώπους. Παρολαυτα τα στοιχεία του σπιτιου μου δεν θα δηλώσω?

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.