Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

2 minutes ago, Paul_Mix said:

Tελικά τι κάνουμε, πρεπει να γράψουμε 67 ώρες και συνεχίζουμε με τα κλικ?

Σε επικοινωνία που είχα πριν καμία ώρα και με την iclass (40 λεπτά αναμονή) και με το ΚΕΚ που είμαι, μου είπαν και οι δύο, πάλι ότι ήδη έχω αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

7 λεπτά πριν, dimitris GM said:

σωστά.....

κατα τα λοιπα,  εκείνο  το  " -3,00" κατω δεξιά,  τί σημαινει???

προσωπική χρέωση (χρηματιστηριακή χρέωση)  άσχετη με το επίδομα.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Ο Βρούτσερ στην τηλεόραση, δε θυμάμαι σε πιο κανάλι μου είπανε, ζήτησε συγνώμη που δεν πρόλαβαν να καταθέσουν όλα τα 400άρια (προφανώς τα πρώτα),  και δήλωσε ότι θα διευθετηθεί  το θέμα μέχρι τέλος της εβδομάδος..... 

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, spafent said:

Ο Βρούτσερ στην τηλεόραση, δε θυμάμαι σε πιο κανάλι μου είπανε, ζήτησε συγνώμη που δεν πρόλαβαν να καταθέσουν όλα τα 400άρια (προφανώς τα πρώτα),  και θα διευθετηθεί μέχρι τέλος της εβδομάδος..... 

δεν πρόλαβαν να βάλουν όλα τα 400 αρία !!!άρα κάποια βάλανε!!!!άρα άκυρο το ψέμα !!!επιστημονική σκέψη ΣΚΟΙΛ ΕΛΙΚΙΚΟΥ

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, stavros.gr said:

δεν πρόλαβαν να βάλουν όλα τα 400 αρία !!!άρα κάποια βάλανε!!!!άρα άκυρο το ψέμα !!!επιστημονική σκέψη ΣΚΟΙΛ ΕΛΙΚΙΚΟΥ

ήσουν απόλυτος ότι όσοι έκαναν έγκαιρα ανάρτηση τα πήραν, άρα λοιμόχθησαν? επιστημονική σκέψη με έρευνα λέμε...

Edited by spafent
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που μιλούν στα κανάλια πρέπει να ενταθούν τα περιοριστικά μέτρα ... μάλλον καλύτερα θα ήταν να ισχύσουν επ' αόριστο...μέχρι και ο κοροναϊός τους σκιάζεται ...

Link to comment
Share on other sites

Μην σκοτώνεστε μεταξύ σας. Τα λεφτά δεν μπαίνουν χειροκίνητα, αλλά αυτόματα. Προφανώς τα χρήματα που είχε ο λογαριασμός του υπουργείου δεν επαρκούσαν για το σύνολο των δικαιούχων.

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, PAPIVOLIS said:

Τον σταύρο επειδή τον γνωρίζω από την δαπ  , μην τον ενοχλείται. Αγώνα κάνει εδώ μέσα.

αν αναφέρεσε σε εμένα ποτέ δεν ήμουν ΔΑΠ. Ξάνθη 1998-2003 . ποτέ δεν ασχολήθηκα με παρατάξεις στα φοιτητικά χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.