Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

@ted78

Ευχαριστώ .

Αυτό κάνω και μου δίνει την εικόνα που ανέβασα στο προηγούμενο post . Δεν μου δίνει το τελικό άθροισμα ωρών και την αξιολόγηση σε % , παρά  μόνο τις επί μέρους ενότητες .

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα συνάδελφοι. Μετά από πολλές προσπάθειες να μάθω τι έχω κάνει σήμερα ενημερώθηκα από την παλτφόρμα iclass ότι έχω κάνει 93 ώρες από τις 67 πραγματικές που απαιτούνται. Το autoclick δουλεύει άψογα για όσους αμφιβάλλουν. Καλή δύναμη σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

πάντως βλέποντας την προεπισκόπηση από άλλες πλατφόρμες που ανεβάζουν οι συνάδελφοι νομίζω η συγκεκριμένη δείχνει να έχει μείνει πίσω. Ούτε χρόνο εμφανίζει ούτε πρόοδο σωστά και εν τέλει αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί ήταν τόσο δύσκολο να δείχνουν σωστά το χρόνο απασχόλησης κάποιου αυτόματα και πρέπει να στέλνουμε mail να παίρνουμε τηλέφωνα κλπ. Απαράδεκτα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτά που μου είπαν σήμερα, θα προσθέσουν και αυτοί ρολόι που θα δείχνει τις ώρες που έχουν αφιερωθεί. Ωστόσο όντως έχουν μείνει πίσω, και οι περιβόητες ειδοποιήσεις στο 80% ουδέποτε δούλεψαν

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

καλά η πλάκα είναι σε μένα με πλήρως αναγνωσμένες όλες τις ενότητες (μερικές και 2 φορές),  τις δείχνει σχεδόν όλες χωρίς "τικ" και με συνολικό ποσοστό (εκείνο το κυκλάκι στην αρχική σελίδα) 32%. Πραγματικά θα το θυμόμαστε ως το χειρότερο πρόγραμμα που έχουμε δει στα τόσα χρόνια επαγγελματικής ζωής μας.

Link to comment
Share on other sites

31 του άλλου μήνα δεν είναι η τελική ημερομηνία; Προτείνω στους πιο "κομπιουτεράδες" (που ξέρουν πως να το "επιταχύνουν") να αφήσουν τα κόλπα για μερικές μέρες. Παίζει να αλλάξουν τις πλατφόρμες ούτως ή άλλως ή να τις "μηδενίσουν" ή να αλλάξουν οι απαιτήσεις εντελώς μέχρι το τέλος.

Link to comment
Share on other sites

εδώ λέμε ότι έχει γίνει ανάγνωση όλης της ύλης και το ποσοστό υλοποίησης είναι στο 32%. Εμείς φταίμε μετά που βάζουμε το autoclicker να γράψει ώρες;  Ο συνάδελφος παραπάνω λέει ότι με το ίδιο πρόγραμμα το πήγε στο 90%. Άρα τι θα του πουν ; Ότι δεν του εγκρίνουν το χρόνο επειδή πάταγε με το "κλικαριστήρι";

 

Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, curzondax said:

31 του άλλου μήνα δεν είναι η τελική ημερομηνία; Προτείνω στους πιο "κομπιουτεράδες" (που ξέρουν πως να το "επιταχύνουν") να αφήσουν τα κόλπα για μερικές μέρες. Παίζει να αλλάξουν τις πλατφόρμες ούτως ή άλλως ή να τις "μηδενίσουν" ή να αλλάξουν οι απαιτήσεις εντελώς μέχρι το τέλος.

Δεν προκύπτει από πουθενά αυτό διότι αν κάνουν κάτι τέτοιο τότε θα πέσουν όλοι πάνω τους. Η μοναδική απαίτηση για την ολοκλήρωση του προγράμματος βάση πρόσκλησης είναι η συμπλήρωση των ωρών και μόνο. Οι "αυτοματισμοί" δεν συνιστούν κλέψιμο, διότι δεν μπορούν να ελέγξουν αν όντως κάποιος παρακολουθεί ή τρέχει πρόγραμμα που κρατάει τη σύνδεση ενεργή απλά κάνοντας κλικ στην οθόνη ανά τακτά διαστήματα. Π.χ. μπορεί να έχω δώσει τους κωδικούς μου στους γονείς μου και να μπαίνουμε εκ περιτροπής για να γράφουμε ώρες. Δεν έχει διαφορά για αυτούς. Επίσης σύμφωνα με την iclass κανένα ρόλο δεν παίζουν τα ποσοστά πλήρωσης, τα τικ και οι βαθμολογίες στα τεστ αξιολόγησης. Μιλάμε αυστηρά για απλή καταγραφή ενεργού χρόνου και μόνο.

Edited by AlexanderTh
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.