Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

11 λεπτά πριν, getsakna said:

Το γεγονός ότι στέλνουμε υπεύθυνη δήλωση (παράρτημα V) σε περισσότερα του ενος ΚΕΚ, ενδέχεται να μπλοκάρει την αίτησή μας?

Πρέπει να ακυρώνουμε την μία και να πηγαίνουμε στην άλλη? Κάτι τέτοιο μου είπαν από κρατικό ΚΕΚ (πανεπιστημίου)

Μην το κάνεις αυτό. Μίλα πρώτα με τα ΚΕΚ, δες αν σου απαντάνε σωστά και διάλεξε ένα και πήγαινέ το μέχρι τέλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

14 λεπτά πριν, getsakna said:

Το γεγονός ότι στέλνουμε υπεύθυνη δήλωση (παράρτημα V) σε περισσότερα του ενος ΚΕΚ, ενδέχεται να μπλοκάρει την αίτησή μας?

Πρέπει να ακυρώνουμε την μία και να πηγαίνουμε στην άλλη? Κάτι τέτοιο μου είπαν από κρατικό ΚΕΚ (πανεπιστημίου)

Μου θυμίζει προπαραγγελίες για κινητό που κάνεις σε όλες τις αλυσίδες και οποίος το φέρει πρώτος.. Μπα εδώ δεν γίνεται μάλλον 

Link to comment
Share on other sites

στο τυποποιημένο email που στέλνουμε γράφει:

 

<< 

Με το παρόν, σας ενημερώνω ότι έχω επιλέξει τον φορέα σας, προκειμένου να καταρτιστώ με την μέθοδο e-learning στο πλαίσιο της με αρ. 2/2020 Πρόσκλησης του Υπουργείου Εργασίας & Κοινωνικών Υποθέσεων (ΑΔΑ: …………… ). 
 
>>
 
το (ΑΔΑ:..............) τι είναι;
τι πρέπει να γράψουμε εκεί;;
 
 

 

Link to comment
Share on other sites

ο αριθμός πρωτοκόλλου που πήρε η ανάρτηση του προγράμματος στην διαύγεια. αν δεν κάνω λάθος είναι ΑΔΑ:ΨΣ2246ΜΤΛΚ-ΞΙΩ

απ'ότι βλέπω από τον οδηγό. ας με επιβεβαιώσει και κανας άλλος...

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω υπερβολική γκρίνια τις τελευταίες μέρες, και ειδικά σήμερα. Φανταστείτε μόνο σε ανάλογες περιπτώσεις, όπως το εξ'οικονομω, όπου υπήρχε η γκρίνια από από τους πελάτες προς τα εμάς για να προλάβουν να ενταχθούν και να μην καθυστέρουμε. 

Λίγο υπομονή και ψυχραιμία νομίζω ειναι το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. 

Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, Tasos P said:

το (ΑΔΑ:..............) τι είναι;

τι πρέπει να γράψουμε εκεί;;

Είναι κωδικός αριθμός που αναρτήθηκε στη Διαύγεια (πάνω δεξιά στη πρόσκληση)

Link to comment
Share on other sites

έμαθα ότι ο πάροχος ζητάει να του στείλουμε συνημμένα 

1) αστυνομική ταυτότητα

2) Ε3

3) την πρώτη σελίδα του βιβλιαρίου του τραπεζικού λογαριασμού

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.