Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

1 hour ago, bunkerlibila said:

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Σας φαίνεται λογικό να ζητάνε φωτοτυπία ταυτότητας και τραπεζικού βιβλιαρίου τα ΚΕΚ. Νιώθω λίγο άβολα να τους δώσω τέτοια έγγραφα φωτοτυπημένα. Κατ'αρχάς είναι παράνομο, δεν είναι ?

φυσικά είναι παράνομο, στην Διαδικασία Α ΔΕΝ τα ζητάνε

τα ζητάνε όταν κάνεις την Διαδικασία Β γιατί επειδή θα υποβάλλουν αυτοί την αίτηση θέλουν να είναι σίγουροι για τα προσωπικά σου στοιχεία.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά το πρώτο μου τεστ και έχω νευριάσει.

3. ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Λανθασμένη

 

Οι απαντήσεις είναι Σωστό - Λάθος. Μην βάζετε το Εξαρτάται κατά περίπτωση. 6 στα 10 και μου έπιασε λάθος αυτά που πάτησα ανά περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

το icloudclass κλπ σε πετάει έξω κάθε τρεις και λίγο ,και μπορεί να μην το έχεις καταλάβει οπότε δεν έχεις αποθηκεύσει αυτά που τυχόν διάβασες  ,και πρέπει να τα ξαναδιαβάσεις. Γενικά , καλό δείχνει , αν και αρκετά πράγματα , όσοι έχουν κάποιες γνώσεις πληροφορικής , τα ξέρουν ήδη . 

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη διάρκεια της ενίσχυσης μας  με το Voucher  κτλ μπορούμε να κόψουμε αποδείξεις γι έργα που έχουμε αναλάβει (αυθαίρετα, ο.α.) και τα οποία ολοκληρώνονται αυτήν τη περίοδο?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το πρώτο τεστ. Πήρα 8 στα 10 αλλά αυτά που "παρακολούθησα" έχει 0%??????? Τα έχω ολοκλωσει αυτά. Όταν τα πατάω πάει στην τελευταία σελίδα.

Παρακολουθώ στο iclass 

asdfdasdfa.png

Edited by akikos39
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.