Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

3 ώρες πριν, ikaros13 said:

Όλοι θα θεωρηθούν 100% και αυτό θα δώσουν. Σιγά μην τους ψάξει και η ηλεκτρονική δίωξη.. Τέλος πάντων κάντε ότι θέλετε, δεν ασχολούμαι άλλο με τα σεμινάρια 

Μονο ποτέ θα μπει το χρήμα τίποτε άλλο 

Τα πε ολα ο ανθρωπος. 

Καταληγω: Η πλατφορμα μετραει το συνολικο χρονο συνδεσης μεσω sessions και tracking cookies. Καληνυχτα. Απλα μεινετε συνδεδεμενοι. Τα μαθηματα τα ειδατε δεν τα ειδατε μεινετε συνδεδεμενοι. :)

Ασχοληθειτε με παιδια σκυλια κ.λπ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 ώρες πριν, Inzaghi said:

Γι αυτόν ακριβώς το λόγο απέρριψα το Νο.1 ΚΕΚ που ήθελα να πάω, όταν χθες ο υπεύθυνος μου έλεγε κάτι παπάτζες περί πραγματικού χρόνου 100 ωρών, περί χρονομέτρου που δεν υπάρχει πουθενά και λοιπών άλλων καραγκιοζιλικιών περί ευφυέστατου προγράμματος εκπαίδευσής μας που δε θα πρέπει να αφήσουμε ανεκμετάλλευτο....

Και έτσι, ακόμα σε αναζήτηση ΚΕΚ είμαι...

Μοναδικό κριτήριο η πλατφόρμα πλέον.

Είναι κάποιος στη Δήμητρα να μας πει εντυπώσεις?

Σήμερα το πρωί δεν μπορούσα να μπω, αργότερα πήγαινε νεράκι.

τώρα που δοκίμασα μια χαρά πάει. Που και που κανά σκάλωμα. Αλλά το πρωί σου είπα δεν μπορούσα καν να μπω.

Edited by alej
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια οδηγία για το ποιος browser πρεπει να χρησιμοποιηθεί?  γιατι ξέρω οτι το δημόσιο έχει μια δυσκολία με τους browsers ανάλογα την περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, pirsogiannis said:

[email protected]    210-3801129 , 3801130

στέλνω εδώ και δύο μέρες 4-5 mail/ημέρα, ξέχωρα τα τλφ,  κοινοποιώντας και στο ΚΕΚ. Σήμερα έκανα αναφορά στο παρατηρητήριο του ΤΕΕ, θα ακολουθήσει συνήγορος του πολίτη και υπ.εργασίας. 

Τους πήρα το απόγευμα, το σήκωσε μια κυρία, με άκουσε ψύχραιμη σαν μην είχε ακούσει πάλι ότι δεν λειτουργεί το  σύστημα. "μισό να σας συνδέσω με κάποιον" μου πε. Ακόμα με συνδέει. Αστειότητες. Ντροπή στην κυβέρνηση που μας έμπλεξε σε τέτοιες καταστάσεις. Αν συμπεριφέρεται έτσι στο επιστημονικό προσωπικό της χώρας σκεφτείτε πόσες πιθανότητες έχουμε να ανακάμψουμε σαν χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Όλη η απόφαση παράτασης εδώ

Ευχαριστίες στον panti82 που το πρωτοανακάλυψε.

Μια ερώτηση: λέει "Οι ωφελούμενοι θα πρέπει να μεριμνήσουν για την ενεργοποίηση της επιταγής κατάρτισης, εντός της προθεσμίας ενεργοποίησης της επιταγής κατάρτισης, ήτοι το αργότερο έως την 25/4/2020."

Το ότι ένας της διαδικασίας Β έχει μεν λάβει κωδικούς σημαίνει ότι έχει ενεργοποιηθεί το voucher ακόμη κι αν το ΚΕΚ δεν του έχει στείλει ακόμη το pdf της αίτησης?

Link to comment
Share on other sites

Βάσει της προκήρυξης, σου στέλνουν mail ότι η επιταγή κατάρτισης ενεργοποιήθηκε.

Σημείωση, δεν απαιτείται να μπεις στην πλατφόρμα τηλεκπαίδευσης για ενεργοποίηση της επιταγής, απ' όσα καταλαβαίνω.

Προσωπικά, αν δεν έβλεπα τα 400 στον λογαριασμό μου, δε θα αφιέρωνα ούτε δευτερόλεπτο στην πλατφόρμα.

Edited by ted78
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.