Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κατάργηση του προγράμματος τηλεκατάρτισης για τους επιστήμονες - Κανονικά θα αποδοθούν τα 600 ευρώ


Mdim

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 329
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 λεπτά πριν, body125z said:

Aίτηση 12/4, σήμερα τα 400! Πάω για λαμπάδα στο Κούλη!

Σήμερα το πρωί ; Σε ποιά τράπεζα;

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα του Κεκ για την ενεργοποίηση του voucher μας ήταν αυτόματοποιημενο στις περισσότερες περιπτώσεις, οποτε το ποτέ μας ηρθαν οι κωδικοί δεν έχει σχέση με το ποτέ πραγματικά ενεργοποιήθηκαν,εμένα μου ηρθαν στις 11.4 και μετά από επικοινωνία με το Κεκ εχθες το πρωί ενημερώθηκα ότι η ενεργοποίηση μου στην πλατφόρμα έγινε μετά τις 16.4 οποτε αν και από τους πρώτους θα πληρωνόμουν τελευταίος.οποτε μην αγχώνεστε γιατί δύσκολα θα μάθετε την πραγματική ημερομηνία κατάθεσης. Ας δούμε από εδώ και πέρα τι θα ανακοινωθεί, πιστεύω μετά τον εξευτελισμό που έχουμε υποστεί ως κλαδος(κυρίως οι μηχανικοί , με την τραγική σταση και του ΤΕΕ) θα πρέπει να αναθεωρήσουμε το αύριο , γιατί από μηχανικοί ...έχουμε καταλήξει τρωγόμαστε μεταξύ μας για το ποιος θα βγαλει ένα ΠΕΑ ..αυτό σπουδάσαμε;

Link to comment
Share on other sites

Κάποια ανακοίνωση υπήρχε τις προηγούμενες μέρες για νέους μηχανικούς μη εγγεγραμμένους στο ΤΕΕ.  Δεν γνωρίζω αν έχει περάσει σε κάποια απόφαση της Κυβέρνησης ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

^Στο youtube να πατάτε το share που έχει κουμπάκι για να πηγαίνει σε συγκεκριμένο χρονικό σημείο του βίντεο γιατί έτσι θα πρέπει να δει κάποιος 24 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.