Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάργηση του προγράμματος τηλεκατάρτισης για τους επιστήμονες - Κανονικά θα αποδοθούν τα 600 ευρώ


Mdim

Recommended Posts

Αγαπημένο μου παιδί ήτανε πάντα ο αδερφός του Λεωνίδα, ο εθνικός μας ......ς, αλλά και ο Βρούτσης τείνει να τα σπάσει όλα τα ρεκόρ, επαληθεύει τον πατέρα της μέγιστης Φώφης: ''Αυτοί δεν είναι μόνο δεξιοί είναι και αδέξιοι''.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 329
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"Όσοι δικαιούχοι της οικονομικής ενίσχυσης-αποζημίωσης ειδικού σκοπού δεν είχαν λάβει μέρος στην παραπάνω πρόσκληση, δύνανται μέχρι τις 08.05.2020 να υποβάλλουν ηλεκτρονική αίτηση στο περιβάλλον του ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ (supportemployees.services.gov.gr) για την καταβολή της ανωτέρω οικονομικής ενίσχυσης-αποζημίωσης ειδικού σκοπού, με τη χρήση των κωδικών taxisnet που διαθέτουν."

Αντιλαμβάνομαι  πως νέα αίτηση κάνουν μόνο όσοι δεν έκαναν αίτηση για τα ΚΕΚ, μέσω των διαδικάσιών Α και Β.........

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, steve aris said:

"Όσοι δικαιούχοι της οικονομικής ενίσχυσης-αποζημίωσης ειδικού σκοπού δεν είχαν λάβει μέρος στην παραπάνω πρόσκληση, δύνανται μέχρι τις 08.05.2020 να υποβάλλουν ηλεκτρονική αίτηση στο περιβάλλον του ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ (supportemployees.services.gov.gr) για την καταβολή της ανωτέρω οικονομικής ενίσχυσης-αποζημίωσης ειδικού σκοπού, με τη χρήση των κωδικών taxisnet που διαθέτουν."

Αντιλαμβάνομαι  πως νέα αίτηση κάνουν μόνο όσοι δεν έκαναν αίτηση για τα ΚΕΚ, μέσω των διαδικάσιών Α και Β.........

σωστά αντιλαμβάνεσαι συνάδελφε...

τα 200 για όσους εντάσσονται στο προηγούμενο καθεστώς

τα 600 νέα αίτηση

p.s. για τα 800 παίζει τίποτε...??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου μπήκαν μόνο 200€ χτες. Δεν μου εχουν μπει όμως τα 400 και με έχουν ζώσει τα φίδια. Συνέβη και σε κανέναν άλλο; Στο ΚΕΚ που πηρα τηλ χτες δεν έχουν ιδέα και με ρωτάνε αν χρωστάω στην εφορία. Αλλά εγώ ουτε χρωστάω και επίσης το ποσο είχαν πει θα είναι ακατασχετο. Που μπορώ να απευθυνθώ; μου βγήκε ξινή η πρωτομαγια... Καλο μηνα κι όλας και άλλο κακό να μη μας βρει. 

 

 

 

Αν είσαι Μηχανικός βάλε την ειδικότητα στο προφίλ σου

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, Μπετατζής said:

Παιδιά εμένα μου μπήκαν μόνο 200€ χτες. Δεν μου εχουν μπει όμως τα 400 και με έχουν ζώσει τα φίδια. Συνέβη και σε κανέναν άλλο; Στο ΚΕΚ που πηρα τηλ χτες δεν έχουν ιδέα και με ρωτάνε αν χρωστάω στην εφορία. Αλλά εγώ ουτε χρωστάω και επίσης το ποσο είχαν πει θα είναι ακατασχετο. Που μπορώ να απευθυνθώ; μου βγήκε ξινή η πρωτομαγια... Καλο μηνα κι όλας και άλλο κακό να μη μας βρει. 

Ρίξε μια ματιά και στα άλλα νήματα, το έχουν απαντήσει, είναι θέμα τράπεζας και θα λυθεί από βδομάδα λένε. Ειδικά αν είσαι με Τραπεζα Πειραιώς

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2020 at 6:21 ΜΜ, gecko said:

Ρίξε μια ματιά και στα άλλα νήματα, το έχουν απαντήσει, είναι θέμα τράπεζας και θα λυθεί από βδομάδα λένε. Ειδικά αν είσαι με Τραπεζα Πειραιώς

Καλησπέρα,

ξέρει κανεις τι γινεται με το επίδομα? Σε εμένα δεν έχει μπει τίποτα ακόμα. Τράπεζα alpha.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, chnasos said:

Καλησπέρα,

ξέρει κανεις τι γινεται με το επίδομα? Σε εμένα δεν έχει μπει τίποτα ακόμα. Τράπεζα alpha.

Ευχαριστω

Συνάδελφε αν είσαι παράλληλα μισθωτός υπάρχει νήμα στο οποίο μπορείς να ενημερωθείς. Στο παραθέτω

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.