Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

5 λεπτά πριν, kyrchris said:

εμενα που είχα πάρει το 400,μου μπήκαν 600 στην Πειραιώς.να δούμε πότε θα τα ζητήσουν πίσω,ελπίζω χωρίς τόκο.

Καλά περιμένατε να πάει ρολόι η διαδικασία? Εσύ πήρες 1000 άλλος πήρε 200 άλλος θα πήρε 0 κ.ο.κ. Είστε αχάριστοι. Πάω για moet και cohiba....

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ τη λήψη των 600€ στην Πειραιώς, χωρίς να έχω λάβει πρότερα τα 400€

Στον 7ο ουρανό όλοι αδέρφια!

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, laxanos said:

Καλά περιμένατε να πάει ρολόι η διαδικασία? Εσύ πήρες 1000 άλλος πήρε 200 άλλος θα πήρε 0 κ.ο.κ. Είστε αχάριστοι. Πάω για moet και cohiba....

Ασε με τουλάχστον να κεράσω εγώ τα πούρα

Link to comment
Share on other sites

σε καλή μεριά και καλοφάγωτα. γιατί αυτά που έχεις είναι αυτά που χαλάς. τα υπόλοιπα είναι των κληρονόμων στην καλύτερη περίπτωση ή της τράπεζας στη συνήθη.

εγώ φυσικά δεν ζήτησα και δεν πήρα. αλλά έχω να σας προτείνω τι να τα κάνετε. κι εσείς και τα άλλα φτωχαδάκια οι γιατροί και οι δικηγόροι

να τα κάνετε δωρεά στους δήμους που ζείτε να πάρουν εξοπλισμό προστασίας για αυτούς που ΔΕΝ δικαιούνται επίδομα και είναι εκτεθειμένοι σε κινδύνους για να σώσουν τη ζωούλα σας (να μην το πω αλλιώς και παρεξηγηθεί κανείς), τους υπάλληλους καθαριότητας

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τα ζητάς να τα κάνεις δωρεά?

Στο https://supportemployees.services.gov.gr/ αν το χρειαστεί κανείς υποβάλλει αίτηση για τα 600 και όσους δεν έχουν πάρει ακόμα τα 600 ή τα 200 εκεί φαίνεται αν είναι ενεργή η αίτηση τους (μεταφέρθηκαν εκεί αυτόματα όλες οι αιτήσεις). Μπαίνετε με τους κωδικούς του taxisnet.

Η α'ιτηση μου έχει υποβληθεί οπότε περιμένω. Υπάρχει κάποιος που δεν τα χει πάρει ή είμαι εγώ μόνο?

Link to comment
Share on other sites

39 λεπτά πριν, sof2 said:

Γιατί δεν τα ζητάς να τα κάνεις δωρεά?

δεν χρειάζεται, έχω κάνει ήδη (δωρεά, στο πολλαπλάσιο, όχι αίτηση)

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.