Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

Αίτηση από τις 11-4,  μπήκαν σήμερα, απλά η τράπεζα σκέφτηκε καλό να μην με ενημερώσει όπως θα έπρεπε 😀 (τώρα μόλις έλεγξα) Πειραιώς. Σε καλή μας μεριά συνάδελφοι. Τρέχω στα Public (ξέχασα είναι κλειστά ακόμα 😌)

Edited by hemin
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η άνθρωποι είναι άχρηστοι και επικίνδυνοι. Μου έβαλαν 200 ευρώ ενώ δεν είχα πάρει προκαταβολή!!!

Μήπως ξέρει κάνεις που πρέπει να απευθυνθούμε?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, Pavlos33 said:

Eνοείς ότι σου έχουν καταθέσει συνολικά 1000 Ευρώ αντί για 600 ;

Ναι!!Μέχρι στιγμής 1000 και αναμένουμε!! Μάλλον φταίει που ψήφισα πρώτη φορά στην ζωή μου ΝΔ. 💙💙😱

Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, stavros.gr said:

Ναι!!Μέχρι στιγμής 1000 και αναμένουμε!! Μάλλον φταίει που ψήφισα πρώτη φορά στην ζωή μου ΝΔ. 💙💙😱

Προφανώς και θα στα ζητήσουν πίσω όταν γίνει διασταύρωση. Κοίτα να τα έχεις έτοιμα τα επιστρεφομενα. Σιγά μην στα χαρίσει η Ν.Δ επειδή τους ψηφισες... Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? Οι κυβερνήσεις μόνο παίρνουν ποτέ δεν δίνουν....

Edited by tzitzikas
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, tzitzikas said:

Προφανώς και στα ζητήσουν πίσω όταν γίνει διασταύρωση. Σιγά μην στα χαρίσει η Ν.Δ επειδή τους ψηφισες... Τι άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? Οι κυβερνήσεις μόνο παίρνουν ποτέ δεν δίνουν....

ποτέ δεν μου ανήκανε για να έχω την απαίτηση να μου τα χαρίσουν....το σωστό είναι να γίνει διασταύρωση και επιστροφή μέχρι τότε όμως Ελλάδα είμαστε! Όλη η Ελλάδα είναι μπλε! χα χα χα !!🥳😨👾💙

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, stavros.gr said:

Ναι!!Μέχρι στιγμής 1000 και αναμένουμε!! Μάλλον φταίει που ψήφισα πρώτη φορά στην ζωή μου ΝΔ. 💙💙😱

Για το ιστορικό της υπόθεσης, μήπως είχες κάνει την διαδικασία της αίτησης σε δυο ΚΕΚ βλέποντας οτι το πρώτο σου καθυστερούσε την αποστολή κωδικών;

Όπως και να έχει συμφωνώ με την άποψη του συναδέλφου, ότι κάποια στιγμή θα  ζητηθούν πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.