Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

19 λεπτά πριν, hemin said:

Πότε θα μπουν τα 800  του Μαίου; Έχουμε και υποχρεώσεις .  (για όσους δεν τα έχουν λάβει, https://supportemployees.services.gov.gr/  να δείτε την αίτησή σας)

Να δεις τι είναι αυτό? Την αίτηση για ποιο?

Για τα 600€ ή υπάρχει αίτηση για Μάη και δεν το ήξερα?

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, ted78 said:

Ναι πρόκειται για μεγάλο ηγέτη. Τέτοιος μια φορά στα 100 χρόνια βγαίνει στην Ευρώπη.

εδώ είναι η μαγκιά!!!Να μην το έχεις και παρολα αυτά να τους έχεις άνετα!! στους τυφλούς ο μονόφθαλμος βλέπει καλύτερα!

 

1 ώρα πριν, Pavlos33 said:

Πάλι θα ταλαιπωρηθεί κόσμος, αφού φυσικά θα διαπιστωθεί το λάθος, θα πουν και την διαδικασία επιστροφής των ποσών. 

σιγά να μην ταλαιπωρηθεί κανείς. αν δεν τα πάρουν μόνοι τους από τους λογαριασμούς κανείς δεν θα κάνει διαδικασία να τα επιστρέψει.. 

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, stavros.gr said:

εδώ είναι η μαγκιά!!!Να μην το έχεις και παρολα αυτά να τους έχεις άνετα!! στους τυφλούς ο μονόφθαλμος βλέπει καλύτερα!

Αχ! Θα περάσετε καλά! Τα καλύτερα έρχονται.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, christopografow said:

Μπήκαν σε κάποιον από ALPHA?

εμένα ακόμα σε ALPHA ... ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό.;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ted78 said:

Ναι πρόκειται για μεγάλο ηγέτη. Τέτοιος μια φορά στα 100 χρόνια βγαίνει στην Ευρώπη.

Πεστα, μην τα λέω μόνο εγώ. Αν δεν είχε μπαμπά τον γκαντεμη, ούτε για κηπουρό στη Βουλή δεν θα τον περνάνε με 3μηνη σύμβαση. Αλλά οι φαμίλιες πάντα κανονίζουν τα παιδιά τους. Σπουδές εξωτερικό και μετά μόνιμη θέση στην βουλή. Και εμείς να ασχολούμαστε με τα βαουτσερ. Όσο για τον Σταύρο παραπάνω, τόσα χρόνια δεν έχεις δει πως τα 50% μπορεί να γίνουν σύντομα 10%? Ο κόσμος ελπίζει αλλά μετά απελπίζεται με τις κολοτουμπες. Και μετά ξανά τα ίδια. Γνωστά πράγματα, τα ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, katrmp said:

Να δεις τι είναι αυτό? Την αίτηση για ποιο?

Για τα 600€ ή υπάρχει αίτηση για Μάη και δεν το ήξερα?

εδώ βλέπει ο καθένας τη δικιά του αίτηση για τα 600 του Απριλίου

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι σχετικά με το πρόβλημα που είχαν κάποιοι σαν και εμένα που τους έβαλαν 200 ευρώ χωρίς τα 400 έχω ενημέρωση από δικηγόρους που μίλησαν με υπουργείο εργασίας. Τους ενημέρωσαν ότι είναι λάθος της Πειραιώς και θα το διορθώσει από Δευτέρα. Κάποια ονόματα έπρεπε να πληρωθούν τα 400 από Μ. Πέμπτη και η Πειραιώς τα παρακαρατσησε και δεν τα απέδωσε ενώ τουε τα είχαν καταβάλει από υπουργείο.

Link to comment
Share on other sites

όσοι πήρατε παραπάνω παιδιά , έχετε το νου σας , γιατί θα βρουν το λάθος και θα τα τραβήξουν πίσω .Και εγώ πληρώθηκα χτες , αλλά η όλη διαδικασία  ήταν για γέλια , ο Βρούτσερ το χρεώνετε το μπάχαλο ,να δούμε τη συνέχεια. Φυσιολογικά πρέπει να πληρώσει και το 800αρι του Μαίου ,αφού μέχρι 15.5.2020 είναι όλα κλειστά , αν και προβλέπω να το πάει μέχρι τέλος του μήνα. Μετά …….θα αρχίσουν τα ζόρια ,και από Σεπτέμβρη Οκτώβρη μπορεί και εκλογές . Το κόστος αυτής της ιστορίας είναι πολύ μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

εγώ όπως τα έχω υπολογίσει ως το τέλος του Σεπτέμβρη αποκλείεται να γίνουν εκλογές και θα ναι για το καλό μας

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.