Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληρώνονται σήμερα 155.314 επιστήμονες: Αποζημίωση ύψους 600 ευρώ ή 200 ευρώ για όσους έλαβαν ήδη


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις τώρα, Arche said:

δεν το ξερω ξέρω μόνο ότι τις μέρες αυτές το ΤΕΕ, μονο με email επικοινωνουσε..

Ναι ακριβώς αυτό λέω, δουλεύουν απομακρυσμένα οπότε τουλάχιστον μπορούν να κάνουν ένα ερώτημα. Η υπογραφή τους έχει μεγαλύτερο βάρος από την δική μου. Άλλωστε έχουν κάνει αρκετές παρεμβάσεις ώστε να δοθεί το βοήθημα σε αυτούς που το πήραν και αυτό πρέπει να τους το πιστώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να δωσω ελπιδες, εγω ξερω ελευθερο με παραλληλη μισθωτη εργασια και του μπηκαν τα 600 την προηγουμενη εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδερφοι δε νομίζω οτι προκύπτει απο κάπου ότι κάποιος εφόσον έχει παράλληλη μισθωτή εργασία δεν δικαιούται την ενίσχυση.
Εφόσον κάποιος έχει ανοικτά βιβλία άρα διατηρεί επιχείρηση με ΚΑΔ οι οποίοι βρίσκονται στο σχετικό ΦΕΚ δικαιούται τα 600€.  

Edited by laxanos
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, laxanos said:

Συνάδερφοι δε νομίζω οτι προκύπτει απο κάπου ότι κάποιος εφόσον έχει παράλληλη μισθωτή εργασία δεν δικαιούται την ενίσχυση.
Εφόσον κάποιος έχει ανοικτά βιβλία άρα διατηρεί επιχείρηση με ΚΑΔ οι οποίοι βρίσκονται στο σχετικό ΦΕΚ δικαιούται τα 600€.  

Συμφωνούμε. Απλά δεν μας έχουν πιστωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.