Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Μη πληρωμή δικαιούχων τηλεκατάρτησης (ελεύθεροι επαγγελματίες και ταυτόχρονα με μισθωτή εργασία))


Recommended Posts

7 ώρες πριν, Dantε said:

Εγώ είμαι μισθωτός που πήρα τα 800 καθώς βγήκα σε αναστολή και στη θεωρία δικαιούμαι τα 600 καθώς το ΤΕΕ μου στείλε μέιλ και έβαλαν μέσα στους δικαιούχους όσους έβγαλαν άδεια ασκήσεως τις τελευταίες 2 εξεταστικές. 

 

Δηλαδή θέλεις 800+600=1400€?!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, stayros said:

Το τι δικαιούται υπάρχει στα ΦΕΚ.

Καλημέρα,

μπορείς να μας βοηθήσεις σε ποιο ΦΕΚ αναφέρει πως μισθωτός που πήρε τα 800€ από αναστολή εργασίας και παράλληλα αυτοαπασχολούμενος δεν δικαιούται τα 600€ να μην ψαχνόμαστε χωρίς λόγο ;

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία, ο συνάδελφος που ανέφερα πριν, πήρε σήμερα και τα υπόλοιπα 400. Πιθανολογώ ότι αφού δε μπήκε τίποτα και σήμερα, δε θα μπει ποτέ άρα μάλλον επιβεβαιώνεται η εικασία ότι όσοι πήραν το επίδομα των εργαζομένων αποκλείστηκαν αυτόματα από αυτό των επιστημόνων χωρίς να αναφέρεται αυτό πουθενά σε κανένα ΦΕΚ και σε καμία απόφαση. Επικράτησε η κοινή λογική...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.