Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Μη πληρωμή δικαιούχων τηλεκατάρτησης (ελεύθεροι επαγγελματίες και ταυτόχρονα με μισθωτή εργασία))


Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και δεν έχω λάβει ακόμα τα 600€. Χτες ευτυχώς παρατήρησα λάθος στο ΙΒΑΝ της αίτησης (από τα ΚΕΚ), το διόρθωσα και υπέβαλα ξανά την αίτηση. Γνωρίζουμε αν κάποιος συνάδελφος με κάποιο λάθος στα στοιχεία του που υπέβαλε ξανά έχει λάβει χρήματα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, Patsoum said:

Συνάδελφοι καλησπέρα, είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και δεν έχω λάβει ακόμα τα 600€. Χτες ευτυχώς παρατήρησα λάθος στο ΙΒΑΝ της αίτησης (από τα ΚΕΚ), το διόρθωσα και υπέβαλα ξανά την αίτηση. Γνωρίζουμε αν κάποιος συνάδελφος με κάποιο λάθος στα στοιχεία του που υπέβαλε ξανά έχει λάβει χρήματα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Να σε ρωτήσω πως έκανες την διόρθωση, γιατί εμένα έχουν κάνει λάθος το όνομά μου αλλά δεν βλέπω πως μπορεί να διορθωθεί. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

36 λεπτά πριν, arispap said:

Να σε ρωτήσω πως έκανες την διόρθωση, γιατί εμένα έχουν κάνει λάθος το όνομά μου αλλά δεν βλέπω πως μπορεί να διορθωθεί. Ευχαριστώ

Πηγαίνεις σε αυτό το σύνδεσμο https://supportemployees.services.gov.gr/ μπαίνεις με τους κωδικούς του taxis κ βλέπεις την αίτησή σου; Στη δική μου πχ επειδή ήταν λάθος και δεν έχουν μπει λεφτά σου επιτρέπει να την τροποποιήσεις, να την τυπώσεις και να την ακυρώσεις. Στης συζύγου για παράδειγμα που έβαλαν τα λεφτά μπορείς απλά να την εκτυπώσεις. Συνεπώς, ευελπιστώ όλους εμάς που δε μας έχουν βάλει ακόμα λεφτά να μας επιτρέψουν να κάνουμε οποιεσδήποτε διορθώσεις μέχρι τη λήξη της προθεσμίας και μετά να μας βάλουν τα χρήματα!

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, Patsoum said:

Πηγαίνεις σε αυτό το σύνδεσμο https://supportemployees.services.gov.gr/ μπαίνεις με τους κωδικούς του taxis κ βλέπεις την αίτησή σου; Στη δική μου πχ επειδή ήταν λάθος και δεν έχουν μπει λεφτά σου επιτρέπει να την τροποποιήσεις, να την τυπώσεις και να την ακυρώσεις. Στης συζύγου για παράδειγμα που έβαλαν τα λεφτά μπορείς απλά να την εκτυπώσεις. Συνεπώς, ευελπιστώ όλους εμάς που δε μας έχουν βάλει ακόμα λεφτά να μας επιτρέψουν να κάνουμε οποιεσδήποτε διορθώσεις μέχρι τη λήξη της προθεσμίας και μετά να μας βάλουν τα χρήματα!

Ευχαριστώ για την απάντηση, εμένα δεν με αφήνει να κάνω αλλαγή παρόλο που δεν έχω πάρει χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για μία ακόμη φορά ο παγκόσμιος ρέκορντμαν της ανεργίας υπουργός Βρούτσης αποδεικνύεται ότι είναι ασυνεπής, ανακόλουθος και πολύ λίγος. 

Για ακόμη μία φορά αυτό που έχει δηλώσει διαψεύδεται από την πραγματικότητα καθώς ούτε και σήμερα πραγματοποιήθηκε καταβολή στους λογαριασμούς μας παρά τα όσα ανέφερε χθες. Είναι η τρίτη, τέταρτη, πέμπτη φορά ? (έχουμε χάσει το λογαριασμό) που η ημερομηνία που δεσμεύεται ότι θα γίνουν οι πληρωμές, καταλήγει στον κουβά.

Δεν σας έχουμε απλώς βαρεθεί, σας έχουμε σιχαθεί. Μαζευτείτε με τα κομματοσκυλα σας από όλες τις παρατάξεις να αποθεωνεστε μεταξύ σας με τις γλοιωδιες σας και μη μας δώσετε δεκάρα τσακιστη. Κροκοδειλια δάκρυα όμως για brain drain στους εντολοδόχους δημοσιογράφους και μόνο σε αυτούς για τους οποίους η καταβολή των εκατομμυρίων ευρώ δύο φορές δεν σημείωσε καμία τεχνική δυσκολία και το ψηφιακό σύστημα δούλεψε στην εντέλεια.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο email ή τηλ. να απευθυνθεί κανείς;

Η επιτελική δομή του ΕΣΠΑ που έβγαλε την ανακοίνωση για όσους είχαν πάρει μόνο τα 200, είπε στο τηλ. ότι από τη στιγμή που ακυρώθηκε το  voucher έχει φύγει από αυτούς το θέμα και ότι θα πρέπει να απευθυνθεί κανείς στα κεντρικά στη Σταδίου... χωρίς ωστόσο να παραπέμπει κάπου συγκεκριμένα...
 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι. Υπήρξε κάποιος από εσάς που έλαβε χθες τα λεφτά ή δεν ήμασταν μέρος του τεχνικού προβλήματος όπως εύστοχα είχε επισημάνει συνάδελφος χθες;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.