Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ερωτηματολόγιο σχετικά με τη διαδικασία έκδοσης οικοδομικών αδειών


danaikaterina

Recommended Posts

Συνάδελφοι, στα πλαίσια εκπόνησης της μεταπτυχιακής μου εργασίας κάνω μια έρευνα για την αξιολόγηση του συστήματος έκδοσης οικοδομικών αδειών. Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν θα μπορούσατε να αφιερώσετε λίγο χρόνο για να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο.

Ευχαριστώ

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfprCPDSbnn1loj_iKGlGWi-mL-05PJ3T88KKIwA_iVsILPeQ/viewform?usp=sf_link

 

Link to comment
Share on other sites

Μία γενική συμβουλή σε εσένα και σε όσους βάζουν πολς. Μην βάζετε τόσες πολλές απαντήσεις. Δεν ξέρω αν το απαιτεί η εργασία σου αλλά 3 απαντήσεις αντί για 5 είναι υπέραρκετες. Το κεφάλι μας είναι λίγο πουρές με τόσα που κάνουμε ας μην το κουράζουμε χωρίς λόγο. Δηλαδή τώρα τι νόημα έχει το πολύ διαφωνώ από το σκέτο διαφωνώ. Εννοείται ότι θα απαντήσω το ερωτηματολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Τα 'πα κι εγώ και ξεθύμανα😄😄!!

Πολύ καλές οι ερωτήσεις. Πραγματικά θα είχε ενδιαφέρον να μας κοινοποιηθούν τα

αποτελέσματα του ερωτηματολογίου.

Θα ήθελα να ήξερα τι ποσοστό των συμμετεχόντων θεωρεί ότι η ''ψυχική επαφή'' - ναι το έχω ακούσει κι αυτό -

με τους υπαλλήλους της ΥΔΟΜ, τους διευκόλυνε στην ολοκλήρωση των υποθέσεών τους.

Να αντιστοιχίσουμε αυτό το ποσοστό (μια αδρή εκτίμηση) με την επιθυμία για κωδικοποίηση της νομοθεσίας, την απλοποίηση των

διαδικασιών κ.α. Το δείγμα σίγουρα δεν θα είναι αντιπροσωπευτικό αλλά θα έχει ενδιαφέρον να δούμε την ποσόστωση

των θαμώνων/διερχομένων του φόρουμ.

Καλή παράδοση εύχομαι και καλό -μετά-πτυχίο!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όσους ασχοληθήκατε. Ευχαριστώ και για τις παρατηρήσεις. (Έχεις δίκιο αλλά ειναί λίγο στάνταρ αυτή η διαφάθμιση του 1-5 στα ερωτηματολόγια)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.