Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

3 λεπτά πριν, zazeng said:

Μιλάμε πάει σφαίρα τώρα!
 

Είδες… όλα για το καλό μας το κάνουν…

Φροντίζουν να εφαρμόζουμε στην πράξη διαφοροποιημένο ωράριο τα Τεχνικά Γραφεία να μη έχουν συνωστισμό στον χώρο εργασίας …..

Να εφαρμόζουμε και ωράριο άφτερ….

 

Αλλά που να το καταλάβουμε… όλο γκρίνια τς τς τς ….. 😎

Link to comment
Share on other sites

Όλο το απόγευμα σήμερα πήγε χαμένο γιατί από ότι φαίνεται το σύστημα δεν ήταν έτοιμο να αντέξει την ημερομηνία 30/9 που πλησιάζει και ούτε το Τ.Ε.Ε. βλέπω να είναι προετοιμασμένο να ανταποκριθεί στις προθεσμίες.

Φανταστείτε να φτάσουμε και ποιο κοντά τι έχει να γίνει.

Άρα πως θέλουν από εμάς τους μηχανικούς να βγάλουμε τέτοιο όγκο δουλειάς που ο κόσμος έρχεται τελευταίες μέρες όταν ο πάροχος (ΤΕΕ) τα έχει παίξει στην κυριολεξία;

Δεν υπάρχει δικαιολογία. Μην τολμήσουν να δικαιολογηθούν. Παραιτήσεις πρέπει να δούμε ή να συγκληθεί άμεσα η Διοικούσα να δει τι θα κάνει.

Μην ξεχνάμε ότι το Τ.Ε.Ε. είναι και συνδικαλιστικό όργανο. Έχει τρόπους να πιέσει ΕΑΝ θέλει.

Να βγεί αύριο ο Πρόεδρος του Τ.Ε.Ε. και να κάνει δήλωση υπεράσπισης του τεχνικού κόσμου για αυτό το χάλι που ζούμε.

Δεν βγαίνει γιατί δεν θέλει να πάει κόντρα στον ομοϊδεάτη του Υπουργό Περιβάλλοντος.

Να αναλάβει την ευθύνη επιτέλους να κλειδώσει το σύστημα για αναβάθμιση και να γράψει κανονικά την προθεσμία.

Και μετά τις 30/9 ας βρει η Κυβέρνηση τη λύση.

Link to comment
Share on other sites

500 Internal Server Error

Servlet error: An exception occurred. The current application deployment descriptors do not allow for including it in this response. Please consult the application log for details.

 

Τι να πείς.........κορωνοϊός στα αυθαίρετα.....

Link to comment
Share on other sites

http://patrastimes.gr/πολιτική/χατζηδάκης-όχι-σε-παράταση-για-τα-αυ/

άσχετος κι ανυποχώρητος (φάνηκε θα μου πείτε κι από το περσινό εξοικονομώ) κι οι μηχανικοί ανυπεράσπιστοι...

Link to comment
Share on other sites

Έχω από της 5.30 το πρωί προσπαθώ να μπώ και δεν γίνεται σύνδεση. Ένα κατηγορίας 5 που έχω, πλήρωσε χθές ο ιδιοκτήτης το παράβολο και τώρα θέλω να ανεβάσω την εξουσιοδότηση του ιδιοκτήτη  για να περάσω την δήλωση σε υπαγωγή.Αν μείνει σε αρχική υποβολή έχω πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.